Proč mi nová mikrovlnka vyhazuje jistič 16A?

<< < (3/7) > >>

Josef Jandera:
Citace: Josef Jandera  24.05.2016, 20:42

Prosím o radu. Když otevřu dvířka u mikrovlnky tak vypadne jistič  Vyměnim spálenou pojistku v mikrovlnné troubě,  tak funguje 1i více dní  pak zase. V okruhu není  nic zapnuté.  Podotýkám jenom otevřu dvířka a chci  vložit jídlo  na ohřev.  (poklona)  


Je v zásuvce a jenom otevřu dvířka. Toť vše

Ludvík Kubík:
Konec legrace, je to práce pro odbornou opravnu. Znám případ, kdy jistý kutil zasahoval do systému vypnutí při otevření dvířek mikrovlnky, a přišel o ruku!! Řešení je reklamace.

Jirka Š. Svejkovský:
Neřešte to, reklamujte.

Jiří Schwarz:
V žádném případě neotevírat dvířka když mikrovlnka běží!!

Ona se tím otevřením dvířek vypne. Ale aby vytvořili výrobci "lepší ochranu" před únikem mikrovlnného záření ven při špatně uzavřených dvířcích, při některých nesouladech ve stavu horního a spodního spínače se přepálí pojistka. Tak je to správně.

Možná to nebude na reklamaci, ale na "test inteligence a školení z pudu sebezáchovy".
Na poškození kloubů v ruce stačí podle ověřených informací velmi málo!!

Josef Jandera:
Citace: Jirka Š. Svejkovský  24.05.2016, 22:37

Neřešte to, reklamujte.

Citace: Jiří Schwarz  25.05.2016, 08:58

V žádném případě neotevírat dvířka když mikrovlnka běží!!

Ona se tím otevřením dvířek vypne. Ale aby vytvořili výrobci "lepší ochranu" před únikem mikrovlnného záření ven při špatně uzavřených dvířcích, při některých nesouladech ve stavu horního a spodního spínače se přepálí pojistka. Tak je to správně.

Možná to nebude na reklamaci, ale na "test inteligence a školení z pudu sebezáchovy".
Na poškození kloubů v ruce stačí podle ověřených informací velmi málo!!

Já stále píšu,  že mikrovlnka neběží, pouze chci si ohřát jídlo tak otevřu dvířka a vtom to vyrazí jistič. Zdůrazňuji je v klidu

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana