Proč mi nová mikrovlnka vyhazuje jistič 16A?

<< < (2/7) > >>

Josef Jandera:
Citace: Josef Jandera  23.05.2016, 20:06

Podotýkám  bez  zatížení  okruhu.

Citace: Miroš Jan  24.05.2016, 11:18

Tomáši  (jednicka)

František Šohajda:
Asi bude něco špatně?..... ;D

Jiří Schwarz:
Trafo v mikrovlnce je navinuté s velkým sycením, skoro na hraně použitelnosti. Kdyby tam byla větší rezerva, bylo by o dost větší, těžší, dražší...
Ono pak hodně záleží na tom jaké je v síti napětí a jaká je tam impedance sítě, pokud budete blízko trafačky, kde je napětí vyšší a impedance malá, je tam při zapnutí taková špička, že jistič to bere jako "poruchu",  překročení "normálních" parametrů odběru.

Jirka Š. Svejkovský:
Vyhazuje kdy? Po zastrčení zástrčky nebo zapnutí?

Josef Jandera:
Prosím o radu. Když otevřu dvířka u mikrovlnky tak vypadne jistič  Vyměnim spálenou pojistku v mikrovlnné troubě,  tak funguje 1i více dní  pak zase. V okruhu není  nic zapnuté.  Podotýkám jenom otevřu dvířka a chci  vložit jídlo  na ohřev.  (poklona)  

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana