Proč mi nová mikrovlnka vyhazuje jistič 16A?
Josef Jandera:
Citace: Josef Jandera 23.05.2016, 20:06
Podotýkám bez zatížení okruhu.
Citace: Miroš Jan 24.05.2016, 11:18
Tomáši (jednicka)
František Šohajda:
Asi bude něco špatně?..... ;D
Jiří Schwarz:
Trafo v mikrovlnce je navinuté s velkým sycením, skoro na hraně použitelnosti. Kdyby tam byla větší rezerva, bylo by o dost větší, těžší, dražší...
Ono pak hodně záleží na tom jaké je v síti napětí a jaká je tam impedance sítě, pokud budete blízko trafačky, kde je napětí vyšší a impedance malá, je tam při zapnutí taková špička, že jistič to bere jako "poruchu", překročení "normálních" parametrů odběru.
Jirka Š. Svejkovský:
Vyhazuje kdy? Po zastrčení zástrčky nebo zapnutí?
Josef Jandera:
Prosím o radu. Když otevřu dvířka u mikrovlnky tak vypadne jistič Vyměnim spálenou pojistku v mikrovlnné troubě, tak funguje 1i více dní pak zase. V okruhu není nic zapnuté. Podotýkám jenom otevřu dvířka a chci vložit jídlo na ohřev. (poklona)
Navigace
[0] Index zpráv
[#] Další strana
[*] Předchozí strana