Je vhodné vyvést ze základů společně vývody pro hromosvod a domovní rozvaděč?
Ján Garaj:
Citace: Wolfgang Marks II 19.05.2016, 12:11
Ach jo, zase ta samá píseň. Respektujte prosím zákony, to je první krok. Stavební zákon a příslušné vyhlášky vám říkají, co musíte a co nesmíte. Nikoliv strejdové a kibicové. Schválně se jich zeptejte při těchto radách na toto : Pamatuješ si nějakou akci, která se Ti nepovedla a musel si ji opravovat/předělávat a pamatuješ si akci, na kterou můžeš být hrdý. Pokud vám někdo řekne, že nikdy nic nezkazil, tak lže. Na druhou otázku už mi obvykle nikdo nechce odpovídat kladně: Můžeš mi to, co mi radíš/tvrdíš dát písemně? A prosím i s odkazem ve které normě je to uvedené? A pokud nechce je to jasné.
A k vašemu dotazu.
Dokumentace uzemnění je součástí dokumentace elektrického zařízení, jak ji předepisuje ČSN 33 2000-1 ed. 2 a další předpisy.
Společné uzemnění je dokonce v normách vyžadováno.
Dá sa s tým len súhlasiť 8)
Navigace
[0] Index zpráv
[*] Předchozí strana