Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Jaký paragraf vyhl.50 potřebuji k vydání živ.listu na bytovou elektoinstalaci?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jaký paragraf vyhl.50 potřebuji k vydání živ.listu na bytovou elektoinstalaci?  (Přečteno 3540 krát)
Karel Jedlička
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 29.04.2006, 10:02 »

.Zajímá mě,jaký paragraf vyhl.50 musím splňovat,abych dostal živ.list na bytové rozvody el.instalace,jak dlouhou musím splňovat praxi,nebo cokoliv dalšího,případně mohu mít odp. zástupce,např.ing.stavaře?Jsem vyučený el.mechanik rozvodných zařízení.(Zde někdo nečetl pravidla! To musí někdo opravit a opozdí to zveřejnění!)

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Karvánek
ČESKÝ ELEKTRIKÁŘ
*
Offline Offline


RT E2A


WWW
« Odpověď #1 kdy: 29.04.2006, 10:18 »

Je to prosté, jste na netu, tedy jukněte na živnostenský zákon, dále na vyhl.50/78 Sb, dále na vyhl.20/79 Sb. Přečtěte starší diskusi http://elektrika.cz/diskuse/elektrotechnici/zivnosti/931703555753 . Pokud vám to ani potom nebude jasné, budem pokračovat v nalejvárně.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jaroslav Kořínek
RT - E1 / A+B
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 29.04.2006, 11:41 »

 po  jednoduchá odpověď ! viz kolega Karvánek - jen zestručním § 8 vyhl.50/78Sb. pro provádění činnosti : dodavatelským způsobem ,  motáž, opravy vyhrazených elektrických zařízení.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Brejcha
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 29.04.2006, 11:54 »

TO : Jedlička, zkuste mi zaslat konkretní nabídku a dotaz na moji e.mielovou adresu :  mil324@seznam.cz

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Zdenek Hejčl
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 29.04.2006, 19:57 »

Navštivte internetové stráky ITI jsou tam i požadavky na    
vybavení a další náležitosti. Nedávno jsem to absolovoval
bez problémů, během 14 dnů vše měl i s potvrzením ITI.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektromontér EZ-M, O-E2/A. Východní Čechy
Výroba, montáž a servis vah. EU
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.012 sekund, 20 dotazů.