Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast definic pojmů
| | |-+  Kde seženu nebo kdo má studijní materiály na RT?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kde seženu nebo kdo má studijní materiály na RT?  (Přečteno 5764 krát)
Filip Bernášek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 21.09.2005, 14:48 »

Chtěl bych složit zkoušky revizního technika na ITI. Koupím konkrétní studijní materiály nejde mi ani tak o celé normy ale potřebné výtažky. Poradí někdo? Předem děkuji. Bernášek.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jiří Špelec
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 21.09.2005, 16:24 »

Brácha vzkazuje, že máte hezky koupit všechny normy! Revizák má znát víc než je v normě! A ne, že to "ojebe" výtažky! Ale prý jinak nic osobního :-)

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Hejduk
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 21.09.2005, 20:23 »

Pokud se vám nechce dát 20 000,- Kč do norem, můžete si v Praze v půjčovně CNI - http://domino.cni.cz/NP/NotesPortalCNI.nsf/key/hlavni_stranka?Open
vypůjčit k nahlédnutí, nepůjčují je domů.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jaroslav Mrázek
Neverifikovaný uživatel @2
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 22.09.2005, 06:28 »

Nebylo by lepší se přihlásit do kurzu? Pokud to nebude kurz pro "rychlokvašky",  tak vám tam poskytnou základní normy, učební texty a v průběhu školení budete zpracovávat zkušební testy. Seznámí vás se změnami norem a můžete si pro vás nejasná ustanovení skonzultovat se školitelem.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Mařík Pavel
Ferda Mravenec, práce všeho druhu ;0)
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 22.09.2005, 09:31 »

Sam jsem "cerstvy" revizni technik. Vrele doporucuji nejaky slusny kurz, v Plzni bych Vam poradil :0). Jelikoz jsem nervak a nez jdu nekam na zkousku, mam potrebu mit co nejvetsi zasobu informaci, pro opakovani jsem pouzil CD ROM Elektro od firmy PŠIS (Polabske skolici stredisko). Pripravte si ale dost penizku, skoleni vcetne literatury k priprave a ani CD ROM nejsou z nejlevnejsich. PS: CD vychvaluji zamerne, protoze jsem nejdrive v ramci uspor koupil jine a horce jsem zaplakal. Na uvedenem mate nejen testove otazky vcetne vysvetlenych odpovedi, ale hlavne dulezite vytazky z norem, ktere je mozne vyhledat dle klicovych slov. Pak uz kupujete ci pujcujete jen normy, ktere opravdu potrebujete. Ostatni prosim nekamenovat, je to jen muj nazor a ma zkusenost.
Vsem preji hezky den.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Karel Baborský
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #5 kdy: 25.11.2005, 23:35 »

Pokud ještě sháníte, dejte mi vědět. Mohu pro vás něco užitečného udělat :-)

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.036 sekund, 22 dotazů.