Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Je možné použít při zkouškách § 9 na ITI PC s ČSN online?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Je možné použít při zkouškách § 9 na ITI PC s ČSN online?  (Přečteno 9389 krát)
Jakoubek
« kdy: 26.05.2009, 21:28 »

Je možné použít při zkouškách § 9 na ITI PC s ČSN online?

#uft#
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroš Jan
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



telefon +420 604791991


« Odpověď #1 kdy: 26.05.2009, 22:03 »

To : Jakoubek.

Ptáte se na špatné adrese.  Smutek  Musíte se zeptat na ITI  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

elektromontér, RT E2/A, strojní zařízení,průmyslové instalace
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #2 kdy: 27.05.2009, 06:26 »

Normy ano při testech, při ústních nic.....
PC nevím..?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Michal Slabý
*
Offline Offline



OSVČ


WWW
« Odpověď #3 kdy: 27.05.2009, 07:14 »

Pokud vím, tak povolovali jen originály norem. Ale každá pobočka může mít trochu jiná pravidla. Zeptejte se tam, kde vás budou zkoušet.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revize E1B
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #4 kdy: 27.05.2009, 09:50 »

Ano jak píše kolega, originály norem bez poznámek !!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Aleš Dobrovolný
zaměstnanec - projektant, ve volném čase ... V současné době JE Dukovany
*
Offline Offline




« Odpověď #5 kdy: 27.05.2009, 11:02 »

Optám se jako ignortatský idiot: on-line normy nejsou originály?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Na twitter.com jako alesd -  můžete mě sledovat... .
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #6 kdy: 27.05.2009, 11:11 »

jsou to originály....n a zkoušky musí být vytištěné..
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 27.05.2009, 12:01 »

Optám se jako ignorantský idiot: on-line normy nejsou originály?

On je mezi tím jeden dost zásadní rozdíl.
Když má s sebou někdo papírový výtisk, tak musí dost dobře vědět, co má hledat a kde to asi tak bude. Čili musí to v zásadě znát, a ve výtisku si najít jenom nějaké přesné podrobnosti, spíš pro ujištění, že si to pamatoval dobře.
Když je bude mít elektronicky, tak potřebná úroveň znalostí "v hlavě" stačí mnohem slabší - vyhledávací nástroje jsou mocná zbraň. Když to malinko přeženu, tak v zásadě potřebuje znát jenom názvosloví, a to ostatní rychle a snadno dohledá. O tom ale snad zkouška není, ne?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Aleš Dobrovolný
zaměstnanec - projektant, ve volném čase ... V současné době JE Dukovany
*
Offline Offline




« Odpověď #8 kdy: 27.05.2009, 12:32 »

On je mezi tím jeden dost zásadní rozdíl.
Když má s sebou někdo papírový výtisk, tak musí dost dobře vědět, co má hledat a kde to asi tak bude. Čili musí to v zásadě znát, a ve výtisku si najít jenom nějaké přesné podrobnosti, spíš pro ujištění, že si to pamatoval dobře.
Když je bude mít elektronicky, tak potřebná úroveň znalostí "v hlavě" stačí mnohem slabší - vyhledávací nástroje jsou mocná zbraň. Když to malinko přeženu, tak v zásadě potřebuje znát jenom názvosloví, a to ostatní rychle a snadno dohledá. O tom ale snad zkouška není, ne?

Nechci být offtopic, ale nedá mi to:
nedávno jsem absolvoval zkoušky podle 50tky, částí zkoušek byl i test. Test na který jsem se nabiflil 600 odpovědí na 600 otázek, z toho některé "správné odpovědi" byly zcela špatně, ale test je test.

Druhý den jsem úspěšně test absolvoval a byl připuštěný k ústní zkoušce, kde jsem jakési znalosti předvést naštěstí musel a to i za použití mých výpisků z norem v PDA (skvělá věc) a on-line norem.
 
Třetí den ze znalostí odpovědí testu čistá 0. (Proveden večerní reset / bolšoj sbros)

Nesmyslnost zkoušení testem (otázky na velikosti uliček v rozvodnách a další "sakra" čísla, které jsou v normách právě proto, aby si je člověk nemusel pamatovat) jsem si tedy opět v praxi ověřil.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Na twitter.com jako alesd -  můžete mě sledovat... .
Petr Mužík
*
Offline Offline



« Odpověď #9 kdy: 27.05.2009, 12:42 »

je to potvrzeno garentem ITI ing. Vozobulem - při testech POUZE originál tištěné normy...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2A,E2B - Jihomoravský kraj - Břeclavsko
tel.: +420605/473004
email: petr.muzik@atlas.cz
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.042 sekund, 22 dotazů.