Jak ovládat střešní okna Velux?

(1/3) > >>

Miloslav Švábenský:
Nemáte zkušenosti se zapojením a ovládání střešních oken Velux z Foxtrotu? Je mě jasné zapojení přes 2 relé s jednotkou KUX 100.
Ale pořád se mě nechce vyhazovat peníze za jednotky KUX 100, když v oknech mám motorky KMG 100, tak bych je nejraději připojil přímo k systému.

Jindra_K:
KMG100 je určeno pouze pro připojení k jednotce KUX100.
Kostrbatějších možností připojení je sice víc, ale pokusím se najít technicky a cenově přijatelné řešení.

Erhard Mareček:
Tak tohle by mě také zajímalo. Mám v RD 4 střešní okna a chtěl bych je ovládat nějakým méně kostrbatým řešením.

Miloslav Švábenský:
Pokud vše dopadne OK, tak během tohoto týdne to budu mít dořešené (už konečně mám zase čas na práci),  tak potom dám informaci, co a jak jsem řešil.

Slavomír Skopalík:
Mam zapojene predokeni rolety pres rele (13 rolet, 1x SA2-012M a 1x SA2-04M) a detektor pohybu rolety (vlastni vyrobek) primo na 24V.
Funguje to bez problemu.
Jedna se o rolety SML M04 0000.
Nicmene dokumentace Veluxu je mizerna a jejich technicka podpara take.
Nakonec jsem koupil jednu roletu na test, zmeril chovani a podle toho prippravil rizeni (motor ma v sobe elektroniku, takze po dojeti do koncove polohy poklesne vyrazne odebirany proud).


Citace: Miloslav Švábenský  31.05.2012, 18:02

Nemáte zkušenosti se zapojením a ovládání střešních oken Velux z Foxtrotu? Je mě jasné zapojení přes 2 relé s jednotkou KUX 100.
Ale pořád se mě nechce vyhazovat peníze za jednotky KUX 100, když v oknech mám motorky KMG 100, tak bych je nejraději připojil přímo k systému.


Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Odpověď