Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Má být u §8 vyplněno automaticky dodavatelským způsobem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Má být u §8 vyplněno automaticky dodavatelským způsobem?  (Přečteno 3246 krát)
Novas
« kdy: 10.09.2007, 20:55 »

Udělal jsem si nově zkoušky s vyhlášky 50 §8 a nejsem si jistý, jestli to na tom osvědčení mám správně.
Mám §6 pro samostatnou činnost el. zař. do 1000V,
pro řízení činnosti §7 na el. zař. do 1000V a pro řízení na el. zař. do 1000V.

V kolonce prováděné dodavatelským způsobem nemám nic vyplněno.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Štefan Beláň
Karlovy Vary
*
Offline Offline



Chránič je chránič!


« Odpověď #1 kdy: 10.09.2007, 21:35 »

Dodavatelským způsobem je pouze §8. §7 je jen pro řízení činnosti.
Pokud jste dělal zkoušky na §8 (viz testy a protokol zkušební komise),  tak máte chybně vypsané osvědčení.  Nerozhodný
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Chránič chrání - jistič jistí.
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #2 kdy: 10.09.2007, 21:43 »

Jestliže nejde va vašem případě o administrativn í chybu, tak je potřeba se podívat do příhlášky ke zkoušce, jaký § jste tam požadoval.
Včetně toho, jestli jste žádal o §8 odst.1 (dodavatelský způsob) nebo §8 odst.2 (řízení provozu).
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Novas
« Odpověď #3 kdy: 10.09.2007, 22:25 »

Taky jsem si to myslel. Dělal jsem §8 dodavatelsky tak mi to popletli. Pláč Budu si to muset nechat opravit. A to jsem se už chystal na ITI.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jaroslav Kořínek
RT - E1 / A+B
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 23.10.2007, 11:11 »

 Smích  ...chybovat jest lidské! Tak jim to odpust´te ....
 Kroutím očima  pokud nejde o život tak jde vlastně "o nic" !
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.035 sekund, 21 dotazů.