To je zase vlákno. Stále to stejné dokola. 26 roků se tu něco vysvětluje a marně. Kolik práce to už stálo vysvětlit všechny suvislosti.
A nakonec zase přijde další téma jako by to už vysvětleno nebylo. To je marné. Klíčem k pochopení je znalost významu slova
"odpovědnost". Kolem toho se točí úplně všechno.
Nechat si udělt elektroinstala ci od odborné firmy, která ji "sfušuje" ...
Je docela odvaha napsat na fóru, která má svá pravidla, moderátory, čističe, že odborná firma něco zfušovala. Pokud to zfušovala, nebyla to odborná firma. Kdo ji označil za odbornou? Ona sama? Nebo to byl něčí předpoklad? Kde jsou podklady k ověření? Nebo stačí jen aby anonym někoho označil za fušera a je to argument k porušení všeho ostatního?
Bez nadsázky mohu napsat, že se tu (hlavní diskutující) známe osobně. Zde to neopravuje ai, automat, robot. Zde to moderují ti, které označujete za fušery. Všichni zde vynakládají velké úsilí k pochopení všech technických předpisů a možných nebezpečí.
A co se stane, když přijde pacient ke své obvodní a úvodem ji řekne, že je "blbá kráva" ale, že potřebuje uzdravit. On na to má přece nárok. Platí pojistné a ona přece složila Hippokratovu přísahu. A on ví, protože dělal zdravotníka a taky četl "něco, někde" na internetu. A nemluvě o tom, že kdyby náhodou mluvila jiným slovanským přízvukem ....
Jsme tu parta, která se čtvrtstoletí snaží pomáhat. Pokud osoba neznalá elektrotechnic
kých předpisů potřebuje poradit, pak se jí v bezpečné úsečce odpovědi dostává. Pokud tazatel nezná ani základní pravidla odpovědnosti za své činy, pak tu vzniká rozpor.
Pokud zde všichni aktéři a provozovatelé platformy dělají čtvrtstoletí něco špatně nebo nedostatečně, pak zvolte jiné fórum. Myslím, že jich je hodně.
Ale máte štěstí, že tady asi nad Vámi drží někdo ochrannou ruku.
Že by zde držel nad někým ochrannou ruku jsem ještě neslyšel. Je tu několik na sobě nezávislých moderátorů.