Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -A- Nově přidané příspěvky ke kontrole moderátory
| | |-+  Poradil by někdo ohledně rkvalifikace oboru elektrikář ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Poradil by někdo ohledně rkvalifikace oboru elektrikář ?  (Přečteno 502 krát)
Zóna A - zde na příspěvky nelze odpovídat. Vyčkejte na přesunutí moderátory do zóny B
Tomáš Bílek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 27.04.2024, 17:13 »

,   chtěl bych se zeptat na pár otázek, jelikož budu mít možnost absolvovat ve své práci rekvalifikaci v oboru elektrikář. První co by mě zajímalo je, když po úspěšném dokončení rekvalifikace dálkového ročního studia elektrikáře bych měl získat vyhlášku č.5, tak po jak dlouhé době praxe je možné postoupit dále k č.6, 7 a 8 ? Dále by mě zajímalo s jakou vyhláškou může pak člověk začít pracovat  na živnost, jaká vyhláška je k tomu potřeba a jestli je možné toto vykonávat společně s prací na HPP. Poslední co by mě zajímalo je a vím že to může být individuální, ale jestli to tady někdo z vás takto praktikuje při práci a bere sem tam nějaké ty zakázky například opravy a různé práce v bytech od 1+1 až třeba po 4+1, tak kolik vám takový „ přivýdělek " měsíčně vynese ? Děkuji za normální a slušné odpovědi, nechci se pouštět do ničeho nezkušený, bez praxe atp. ale rád si věci zjišťuji, když mě něco zajímá a taky rád plánuji do budoucna a chci se za něčím hnát a bez informací bych se těžko mohl posunout dále, takže ještě jednou díky všem za normální odpovědi.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »


Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.013 sekund, 22 dotazů.