Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAK TO MÁ BÝT? - projekty, návrhy, rozpočty
| | |-+  Kdo mi navrhne vnitřní průmyslový rozvod do haly?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kdo mi navrhne vnitřní průmyslový rozvod do haly?  (Přečteno 7084 krát)
deny988
« kdy: 07.03.2007, 17:18 »

Prosim vas o radu, dostal som v skole zaujimavju ulohu..Navrhnu t vnutorny silnoprudovy rozvod priemyselnej haly s motorickymi a tepelnymi spotrebicmi.. Bol by niekto taky ochotny a navrhol mi to? dakujem Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Karvánek
ČESKÝ ELEKTRIKÁŘ
*
Offline Offline


RT E2A


WWW
« Odpověď #1 kdy: 07.03.2007, 17:25 »

Není problém, pošlete podklady, já vám obratem pošlu rozpočet a návrh smlouvy. Pokud opravdu spěcháte, za práce provedené do 24 hodin účtuji 100% příplatek.
Těším se na další poptávky.  Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

deny988
« Odpověď #2 kdy: 07.03.2007, 17:35 »

heh dakujem to za peniaze? Smích ..ja praveze nemam ziadne podklady, to zapojenie sa nebude realizovat v skutocnosti..l en to potrebujem do skoly, lebo nezmaturujem Smích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Václav Šigut Z+P
« Odpověď #3 kdy: 07.03.2007, 17:47 »

Navštivte nejbližší elektromontážn í firmu a zkopírujte PD průmyslové haly
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Karvánek
ČESKÝ ELEKTRIKÁŘ
*
Offline Offline


RT E2A


WWW
« Odpověď #4 kdy: 07.03.2007, 17:53 »

Jasně, že za peníze, no buď musí člověk zapojit vlastní mozkové závity do provozu, nebo musí platit, tak už to bude Deny od teďka až do smrti.  Smutek Čím dřív se s tím člověk smíří, tím z toho bude mít trauma kratší dobu  Mrknutí

No a abych nebyl jen ironický, projděte si starší diskuse, použijte "vyhledávání",  zkuste si sám říct co byste si jako potencionální uživatel a třeba majitel skladové haly představil za instalaci a spotřebiče. Sesumírujte si konkrétnější představu, třeba hoďte do nějakého obrázku a sem s tím. Spousta kolegů projektantů je dávno za vodou a po večerech se nudí, tak vám třeba něco poradí  Škleb, ale nečekejte že vám to někdo navrhne a dodá na zlatém podnose až pod nos.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

deny988
« Odpověď #5 kdy: 07.03.2007, 18:05 »

Smích jasnee mozgove zavity treba zapajat, pokial ich niekto má.. mne ich ktosi ukradol Smích..hmm kolko by stalo navrhnut ten rozvod? Vyplazuji jazyk
v zadani mam aj nieco s programom SICHR, poznate to niekto?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Karvánek
ČESKÝ ELEKTRIKÁŘ
*
Offline Offline


RT E2A


WWW
« Odpověď #6 kdy: 07.03.2007, 18:30 »

Ano Sichr, vinikající program pro navrhování a kontrolu dimenzování kabelů a jištění. Poskytuje zdarma fa OEZ. Máte ho?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Otakar Dosbaba
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 07.03.2007, 18:33 »

Deny, mozkové závity máš jako každý jiný. Lenosti je třeba se zbavit!!!
Co by potom mělo za význam, když Ti to někdo naprojektuje? Připrav si minimálně 50litrů. Přesto, že se s tím nikdo z nás nebude chtít zadáčo dělat, tak i kdyby - proč je to asi tak téma k maturitě? Úplně žasnu nad tím, jak přibývá studentů a budoucích techniků úplně k h...,  bez valného zájmu o profesi, kterou si vybrali. Také jsem nebyl na škole žádný Hujer, spíše naopak. Ale právě odborné předměty mi to alespoň zachraňovaly a samotného by mne hanba fackovala, kdybych z "elektriky" něco, blížícího se nn instalacím, nevěděl. Je mi jasné, že bude zázrak, když dočteš až sem, velmi pravděpodobně s myšlenkami, obsahujícími slova p..del, kázání, fotr...,  ale natahovat ruce s tím, že to mám jinak na háku, bych šel raději oxidovat jinam. Každopádně, nemyslím, že by úkol zněl: "Kompletní PD rozsáhlejší výrobní haly",  to by v případě serióznějšího návrhu přesahovalo rámec výuky na průmce. Rozsah zpracování pro maturu zvládneš, dílčí dotazy rádi zodpovíme! Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
deny988
« Odpověď #8 kdy: 07.03.2007, 18:38 »

ano, mam..len sa v tom musim este naucit robit Mrknutí
co bude s tym rozvodom? zaplatim kedze nemam mozog Smích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Otakar Dosbaba
*
Offline Offline




« Odpověď #9 kdy: 07.03.2007, 18:39 »

Jo, a až budeš stahovat Sichra, tak k tomu ještě přidej Příručku elektrikáře. Je to docela dobrý souhrn základních vědomostí.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
deny988
« Odpověď #10 kdy: 07.03.2007, 19:00 »

Deny, mozkové závity máš jako každý jiný. Lenosti je třeba se zbavit!!!
Co by potom mělo za význam, když Ti to někdo naprojektuje? Připrav si minimálně 50litrů. Přesto, že se s tím nikdo z nás nebude chtít zadáčo dělat, tak i kdyby - proč je to asi tak téma k maturitě? Úplně žasnu nad tím, jak přibývá studentů a budoucích techniků úplně k h...,  bez valného zájmu o profesi, kterou si vybrali. Také jsem nebyl na škole žádný Hujer, spíše naopak. Ale právě odborné předměty mi to alespoň zachraňovaly a samotného by mne hanba fackovala, kdybych z "elektriky" něco, blížícího se nn instalacím, nevěděl. Je mi jasné, že bude zázrak, když dočteš až sem, velmi pravděpodobně s myšlenkami, obsahujícími slova p..del, kázání, fotr...,  ale natahovat ruce s tím, že to mám jinak na háku, bych šel raději oxidovat jinam. Každopádně, nemyslím, že by úkol zněl: "Kompletní PD rozsáhlejší výrobní haly",  to by v případě serióznějšího návrhu přesahovalo rámec výuky na průmce. Rozsah zpracování pro maturu zvládneš, dílčí dotazy rádi zodpovíme! Úsměv
nojo, pravda..ale ja sa nechcem zivit elektrikou ani nicim podobnym, akosi ma to nebavi, sam neviem preco som siel na taku skolu :-/ ...mam to mat hotove za dva tyzdne a som z toho uplny baran, preto som si myslel ze by ste mi pomohli..
neda sa to stahnut z webu? Smích.. mne je v podstate jedno co za stroje tam budu a podobne, len aby to bolo funkcne...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Otakar Dosbaba
*
Offline Offline




« Odpověď #11 kdy: 07.03.2007, 19:05 »

A co by jsi jako raději chtěl dělat, než tu elektriku? Když Tě nebaví tahle profese, tak která jiná?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
deny988
« Odpověď #12 kdy: 07.03.2007, 19:19 »

na informatiku chcem ist
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Martin Novák
*
Offline Offline




« Odpověď #13 kdy: 07.03.2007, 21:19 »

Taky jsem si kdysi myslel ze men uzivi jen slaboproud a sdelovaci technika. A hodiny silnoproude elektrotechnik y jsem jaksi ignoroval. Ted toho trpce lituji a po vecerech dohanim vedomosti.

Znam par informatiku, kteri tvari v tvar vypadlemu jistici propadaji panice a po zhasnuti posledni LED na UPS pachaji harakiri priborovym nozem. A kdyz jsou postaveni pred problem s montazi mikrovlnne trasy nebo jineho bezdratoveho pojitka, dopada to nezridka takhle:

http://elektrika.cz/data/clanky/i-takto-muze-byt-pripojen-internet
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Ondřej Kaller
*
Offline Offline



« Odpověď #14 kdy: 08.03.2007, 13:01 »

Upřímě řečeno divil bych se kdyby se někomu chtělo dělat za jiné ročníkovou práci.
Jelikož však od tebe, Deny, nejsem zas až tak věkově vzdálen, poradím: Jistě se na škole najde alespoň jisté procento studentů, jež ti onu práci obsojně udělá .... obzvláště zamáváš-li jim před nosem vějířem modrých bankovek.
Druhá věc je ovšem fakt, že na slušné škole by ti takto získaná práce dle mého názoru neměla jen tak projít ....
to Martin Novák: Svým způsobem s Vámi souhlasím, myslím si ale že například opravdu dobrý softwarový analytik nemusí umět nahodit ani ten jistič. Toto je zkrátka práce jiných. Doba kutilů všeumělů je naštěstí pryč a světu vládne specializace. Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
deny988
« Odpověď #15 kdy: 09.03.2007, 18:17 »

ono tak to navrhnutie rozvodu nie je uplna maturitna praca... musim na to pouzit aj program SICHR, ktory zatial vobec neviem ale cez weekend to zmaknem..snad. .ak nie tak mam proste smolu Smích aj tak vam dakujem
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Hájek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #16 kdy: 17.03.2007, 02:21 »

Tož za dva litry slivovice budete u mě mět typový projekt nějaké haly.Mám jich na tucty.Objasním,jak na to.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
deny988
« Odpověď #17 kdy: 02.04.2007, 22:52 »

v pohode za slivku to berem Smích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.054 sekund, 22 dotazů.