Co očekává zaměstnavatel od nového, vyučeného elektroinstalatéra?

<< < (4/4)

Milan Hudec:
Citace: František Šohajda  09.01.2022, 18:30

To máš pravdu!!
Ale třeba revizák komínů, který vyšel stěží v 7. třídě ZŠ se podívá zrcátkem do komína, 10 minut pokecá o ptákovinách jak je důležitý, lidi si ho předcházejí... . (dance)
To u elektrikářů nevidím! :o

Ono, dostat se mnohdy fyzicky ke komínu je práce hodná nejištěného artisty, limitujícím prvkem je i korpulentnost, jinak by končil pod střešním okénkem, zejména ve starých zástavbách se počítalo s průřezem dotyčného dle tehdejších poměrů.

Václav Třetí:
No řekněme si, že oni to s tím lezením ke komínu nepřehánějí. Před léty, v době, kdy byly revize komínů novinka, chodila skupinka tří kominíků vsí a když mě viděli něco dělat na dvoře, tak mi nabízeli své služby. Dal jsem se s nimi do řeči a dozvěděl jsem se, že mám pěkný komín (rok před tím jsme ho se synem opravovali) a zda chci napsat revizi.. Ti se nezdržovali lezením na půdu a ke komínu, ti nechodili ani za plot. Tak jsem je hnal.

Jan Šus.:
Mě zaujala poseldní dva roky jiná věc. Jsu vyučen jako strojař a nedokážu si představit že 1,5 roku bych neměl praxi (COVID). Co se dnes asi naučí tito učni bez praxe, pokud jim zrovna tyto dva roky vyšly na druhý a třetí ročník?? Takže od těchto vyučených bych asi neočekával vůbec nic!! Nebo spíše bych očekával vše, i věci nemožné!!

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana