Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Kde by měla být Elektrická spojka 2019?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 Dolů Poslední příspěvky Tisk
Anketa
Otázka: Je pořádání spojky v Západočeském kraji mimo tvoji dojezdovou vzdálenost, která by byla důvodem k tvé neúčasti?
Ano   -2 (10.5%)
Ne   -17 (89.5%)
Celkem hlasů: 19

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kde by měla být Elektrická spojka 2019?  (Přečteno 14849 krát)
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 09.10.2018, 14:35 »

Jak je již dobrým zvykem, v květnu každého roku se koná každoroční setkání elektrotechnik ů nejen z ČR. S přípravou souvisí hromada práce, která prakticky začíná už několik měsíců po skončení spojky předchozí. A je také fajn místa průběžně měnit a poznávat nová a krásná zákoutí naší vlasti. Stejně tak bylo víceméně doposud dobrým zvykem, aby byla akce v nějaké rozumné vzdálenosti a to i od dálnice.
Na sklonku léta přišla nabídka na možnost uspořádat spojku v tomto areálu kousek před Chomutovem: http://atchradec.com/?m=uvod
Nevypadá to úplně marně, nicméně přemýšlíme s Alenou, zda poloha tohoto zařízení by nebyla limitní, co se týče účasti. V tuto chvíli zatím ani není jisté, kdo by se ujal organizace, takže opravdu v tuto chvíli řešme anketou pouze zeměpisnou polohu.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 09.10.2018, 22:51 »

Dost na západě. Pro mě "z jihozápadu" pod 200km, ale pro lidi z moravy pořádný výlet
Jen tak nezávazně, pokud to chce někdo u nás na západě - nemáte zkušenosti s tímto areálem?
My jsme tam měli firemní akci, nebylo to špatné, ale setkal jsem se i s kritikou
http://www.stredisko-nesuchyne.cz/
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #2 kdy: 10.10.2018, 07:05 »

Mimochodem, u Hradce se nachází jedna z největších rozvoden vvn. Nedávno se proslavila instalací PST transformátorů . Mohlo by se tam i něco domluvit. Popřípadě nějakou prohlídku blízké elektrárny Tušimice.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #3 kdy: 10.10.2018, 07:46 »

Jirko, Nesuchyni znám. Byl jsem tam 2x na školení. Je to tam luxus, čemuž samozřejmě odpovídá i cena (lahvová Plzeň za 50,-Kč atd. atd.).
To by také mohl být náš poslední husarský kousek.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #4 kdy: 10.10.2018, 08:46 »

Z pohledu cestování nemám problém se žádnou vzdáleností. Za mne v pohodě. Ostatní se vždy nechá doladit.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #5 kdy: 10.10.2018, 13:02 »

Možná by stálo za to obeslat jednotlivé pravidelné účastníky a pak oslovit nové duše. Já se opravdu dost divím tomu, že se poměrně velikému množství ostatních kolegů nechce. Zatím je to tak, že kdo se kdy zúčastnil, v 90% se těší na další ročník. Chápu, že mnozí pracují od nevidim do nevidim, ale je třeba si uvědomit, že jsme tu jen na návštěvě s vymezeným časem a je hloupost tento čas promrhat jen v práci. Z takového pomyšlení mi je až zle a proto se snažím vše dělat vyváženě 1:1.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 10.10.2018, 14:27 »

Uff to uz je na me docela dalka. I kdyz rad bych dorazil. Ale ted v tuto chvili nemuzu nic slibit na 100%. Budu vedet po novym roce, az budeme mit nachystanej Harmonogram ŘPU na trafostanicich .
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 10.10.2018, 15:44 »

Pro mě asi s dojezdovou vzdáleností není problém. Ale pro kolegy ze Slovenska už to bude docela sada.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Bohuslav Hrebeň
*
Offline Offline



Revízny technik - A-E2


« Odpověď #8 kdy: 10.10.2018, 15:53 »

Ja to mám z Prievidze viac ako 500 km .... ale určite prídem... tak ako povedal Pavel Horský "...že kdo se kdy zúčastnil, v 90% se těší na další ročník".
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #9 kdy: 10.10.2018, 16:42 »


Tak další ročník uděláme na Slovensku!
 piskaci vegeeet jupí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #10 kdy: 10.10.2018, 17:58 »

Tak další ročník uděláme na Slovensku!
 piskaci vegeeet jupí

Proč ne, i na Slovensku je spousta nádherných zákoutí, která stojí za to vidět. Jen bych ale pro korektnost upozornil, že je třeba, aby se následně organizace ujal i někdo z okolí s rozumnou dojezdovou vzdáleností, protože organizace je i o tom na to místo zajet několikrát ještě před samotnou akcí, domluvit se na organizaci atd. Je nemyslitelné, aby spojku v Západočeském kraji nebo na Slovensku organizoval někdo např. z Brna a trávil několik dní na cestách.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #11 kdy: 10.10.2018, 19:49 »

Drobný detail. Není to v západočeském, ale v severočeském, přesněji v Ústeckém kraji.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Zdenek Hejčl
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



« Odpověď #12 kdy: 10.10.2018, 20:14 »

No v Košicích asi by to nebylo pravé ořechové...
Takhle v okolí Žiliny pri Těrchovej, by to nemuselo být marné...
Ono vlastně v pásu, tak 50km podél našich hranic při dálnici to stojí za ůvahu.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektromontér EZ-M, O-E2/A. Východní Čechy
Výroba, montáž a servis vah. EU
Miroslav Revús
RTEZ E1 A, B
*
Offline Offline




« Odpověď #13 kdy: 11.10.2018, 08:16 »

Mám to z Martina celkom slušný výlet, ale Spojka mi vždy stojí za tú cestu.
Ako hovorieva môj tato "keby aj boh na bohovi stál" urobím všetko pre ro, aby som dorazil. Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

You don´t have to be old to be wise. (Judas Priest)
But I am :-)
Zdeněk Pikhart
OSVČ - Tábor
*
Offline Offline



revizní technik-E2/A , elektromontáže


WWW
« Odpověď #14 kdy: 11.10.2018, 10:13 »

Pokud se mi jako loni nepotká termín s důležitější událostí, tak přijedu kamkoli. Přejet republiku trvá jen pár hodin.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

revize, montáže a opravy převážně v občanské výstavbě a průmyslových provozech
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #15 kdy: 11.10.2018, 10:26 »

Přejet republiku trvá jen pár hodin.

Přesně tak. Když frčí dálnice, tak jsem od nás v Brně za 3 hodiny.
Pro nás není problém dojet kamkoli, třeba i na Slovensko. Ta banda na spojce za to stojí.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #16 kdy: 11.10.2018, 11:11 »

Nějak mi chybí puntíky u ankety abych mohl hlasovat. Nebo jsem něco přehlídl?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #17 kdy: 11.10.2018, 11:47 »

Abych nezapomněl, v okolí je k vidění i vodní elektrárna na Nechranicích, toho času v opravě a malá vodní elektrárna Želina z roku 1908.

K tomu termínu: 17. 5. 2019 vdávám dceru, tak bych měl asi problém se dostavit.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Stran: [1] 2 3 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.059 sekund, 24 dotazů.