Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Kabelový tester Ideal Industries
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kabelový tester Ideal Industries  (Přečteno 5651 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 05.02.2018, 08:02 »

Kabelový tester Ideal Industries
    Kabelový tester Ideal Industries. Jednoduchý kabelový tester VDV II pro otestování metalické kabeláže. Nalezne uplatnění při otestování kabeláže pro video, audio a datové služby, jako jsou koaxiální, UTP/STP kabely cat 5e/6/6a/7 a další. Je možno dokoupit řadu příslušenství, jako je 12 RJ-45 vzdálených jednotek pro ...
    Zdroj: zde...


   


    Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
Kabelový tester Ideal Industries
   
Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 06.02.2018, 08:41 »

Koukl jsem na nabídku, zajímavé hračky tam mají, člověk by i začal vybírat, ale....
Návody pouze v anglickém jazyce mě od koupě odrazují. Něco to vypovídá o prodejci. Myslí svoji činnost opravdu vážně, když není schopen zajistit překlad návodů?
Asi bych toto neřešil někde na AliExpresu, tam s tím počítám, že jdu kromě nákupu zažít i nějaké dobrodružství, ale u českého prodejce s českým zastoupením?
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Petr Há
Neverifikovaný uživatel @2
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 11.02.2018, 12:56 »

Nezlobte se na mne, ale průměrně inteligentní člověk k tomu návod fakt nepotřebuje... Mimochodem jsou lepší....
Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #3 kdy: 11.02.2018, 13:07 »

Nezlobte se na mne, ale průměrně inteligentní člověk k tomu návod fakt nepotřebuje... Mimochodem jsou lepší....

Já nepsal, že návodu nerozumím nebo že je nepochopitelná obsluha přístroje. Já psal o neschopnosti prodejce splnit legislativní požadavky a dodat návod v ČJ, což v mých očích něco svědčí o jeho serióznosti.
Průměrně inteligentní člověk česky psaný text pochopí.
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 11.02.2018, 16:56 »

Nezlobte se na mne, ale průměrně inteligentní člověk k tomu návod fakt nepotřebuje... Mimochodem jsou lepší....
Průměrně inteligentní zákazník si to přeloží ve smyslu že na něho výrobce séře a je jen na něm zdali mu odpustí nebo koupí jinde, v tomto je síla trhu.
Zaznamenáno
Petr Há
Neverifikovaný uživatel @2
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 11.02.2018, 18:54 »

Přeložit návod typu zapni tlačítko mi připadá také zbytečnost...
Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #6 kdy: 12.02.2018, 07:47 »

Co připadá vám, není až tak důležité.

Citace
Zákon č. 634/1992 Sb.
Zákon o ochraně spotřebitele

§ 11

(1) Prodávající musí zajistit, aby informace uvedené v § 9, 10, 12, 13, § 16 odst. 1 a 3 a § 19, jsou-li poskytovány písemně, byly poskytnuty v českém jazyce.
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #7 kdy: 12.02.2018, 08:43 »

Přeložit návod typu zapni tlačítko mi připadá také zbytečnost...

To není zbytečnost, to základ  měření!! Škleb Škleb Škleb
Bez zapnutí přístroje se nedá nic změtit!!
Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.057 sekund, 22 dotazů.