Proč mi neustále vypadává hlavní jistič?

<< < (3/3)

Rozvodak:
Citace: Miroš Jan  06.06.2016, 09:01

Copak, že by PRE změklo? :o
Tomu se ani nechce věřit.



Jen pokud jde o vymenu jistice nebo revizi hdv.

Citace: Jan Bocek  06.06.2016, 09:32

V roce 2010- 2012 jsem vždy zašel na PRE Měření, Na hroudě 19 a domluvil jsem se, kde chci jít pod plomby. Sepsali jsme formulář pro danou akcí( předložil jsem ŽL, Oprávnění, Osvědčení),  dostal jsem plomby. Provedl akci, odeslal RZ..... byli tam dva velice příjemní technici. Z počátku mne přišel technik PRE zkontrolovat.. ..a dělal jsem stovku akcí.
Dneska to již nefunguje?





Takhle funguje rezim pro jednorazovy akce. S tim ze to obvykle pro vas znamena, nekolikrat navstivit "hroudu" nez vubec ty plomby nafasujete. Nez na neco vubec sahnete tak to musi byt vse posvecene. Na kontroly jednickovech revizaku vetsinou chodej NTZ.

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana