Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Napajeni pro 16V AC 8W Sluchatkovy Zesilovac?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Napajeni pro 16V AC 8W Sluchatkovy Zesilovac?  (Přečteno 2955 krát)
Flisker
« kdy: 09.02.2013, 14:44 »


Chtel bych poprosit nejakeho zkuseneho elektrikare o radu  Úsměv

Koupil jsem si z USA sluchatkovy zesilovac Schiit Magni


Ale nedodavaji k nemu napajeni. Rikam jsem si ze nebude problem skocit do mistniho elektrikarstvi s tim ze chci sitovej zdroj na 16vAC 0.5A minimalne ... ale vubec jsem nepochodil, ani v jednom ze 3 obchodu nic takoveho nemaji.

Prosel jsem internet a taky jsem poradne nic nenasel, krom transformatoru :

Tak jsem se chtel zeptat, musim koupit takhle transformator a k tomu jeste US adapter na 110V kterej zapojim do toho transformatoru ? Nebo se da sehnat primo nakej adapter kterej zapojim do zasuvky ?
Zaznamenáno
Martin Novák
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 09.02.2013, 20:46 »

A na netu jste hledal ? Treba tady http://www.suntech.cz/produkt/80580-lenovo-napajeci-zdroj-16v-4-5a-70w-konektor-5-5x2-5mm-ibm/. Sice vykon i s rezervou, ale jinak bez problemu a za 400 korun to zase neni majladnd...
Zaznamenáno
David Hruda
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #2 kdy: 09.02.2013, 21:27 »

A na netu jste hledal ? Treba tady http://www.suntech.cz/produkt/80580-lenovo-napajeci-zdroj-16v-4-5a-70w-konektor-5-5x2-5mm-ibm/. Sice vykon i s rezervou, ale jinak bez problemu a za 400 korun to zase neni majladnd...
Tenhle zcela jistě nemá na výstupu 16V AC.
Našel jsem třeba Merkur TR1.
Zaznamenáno

Revize E2/A, montáže, projekty, alarmy...
Smluvní partner společnosti EG.D
Znalec v oboru ELEKTROTECHNIK A: rozvody a instalace, spotřebiče, hromosvody a ochrana proti přepětí, revize el. zařízení a hromosvodů. ELEKTRONIKA: zabezpečovací systémy, spotřební elektronika
Jih ČR
www.elektro-hruda.cz
Lukas Grunt
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 09.02.2013, 22:13 »

Jak psal David, to neni vystup AC ale DC a konektor pro notebook.

Jestli se nepletu tak neco jako je na prilozenem obrazku by melo vyresit vse bez problemu, je to tak ?

K tomu zesilovaci mi normalne prijde i adapter pro US takze jestli transformator na obrazku udela prakticky vystup na US zasuvku tak by to melo frcet ?



* transformator.jpg (250.89 KB, 990x822 - prohlédnuto 336 krát.)
Zaznamenáno
David Hruda
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #4 kdy: 09.02.2013, 22:50 »

>Grunt: ano, tenhle adaptér CZ/US 230/110V by to měl vyřešit. Trochu otázka je rozdíl 50/60Hz, ale nepředpokládám, že by to měl být problém.
Zaznamenáno

Revize E2/A, montáže, projekty, alarmy...
Smluvní partner společnosti EG.D
Znalec v oboru ELEKTROTECHNIK A: rozvody a instalace, spotřebiče, hromosvody a ochrana proti přepětí, revize el. zařízení a hromosvodů. ELEKTRONIKA: zabezpečovací systémy, spotřební elektronika
Jih ČR
www.elektro-hruda.cz
Lukas Grunt
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 10.02.2013, 01:28 »

Skvele, diky moc za info.  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.052 sekund, 22 dotazů.