Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  ABB: První využití akumulátoru z elektromobilu pro domácnosti na světě
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: ABB: První využití akumulátoru z elektromobilu pro domácnosti na světě  (Přečteno 3816 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 07.12.2012, 08:02 »

ABB: První využití akumulátoru z elektromobilu pro domácnosti na světě
Společnosti ABB a General Motors předvedly další fázi opětovného využívání akumulátorů – z pěti použitých akumulátorů z vozu Chevrolet Volt vytvořily modulární jednotku, která je schopná po dobu dvou hodin dodávat elektrickou energii, která vystačí třem až pěti průměrným americkým domácnostem. Jedná se o první ...
Zdroj: zde...





Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
ABB: První využití akumulátoru z elektromobilu pro domácnosti na světě
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 07.12.2012, 11:56 »

Další zbytečnost na světě
Zaznamenáno
Milan Dupal
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 07.12.2012, 14:22 »

Soudruzi  v Emerice (a s malým zpožděním i my) se mohou těšit na další zvýšení výpalného na podpodu nové ekoteroristick é krávoviny Hněv
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 07.12.2012, 15:30 »

a s malým zpožděním i my)
U nás žádná taková auta nejezdí a asi nebudou, mimo těch na veletrhu a na několika akcích jsem nijaké nikdy neviděl, myslím, že se v našich končinách tato fáze pohonu automobilů přeskočí a nasadíme skutečně něco průlomového.
Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 07.12.2012, 17:02 »

Ukradený nápad. V zemi kutilů to přece není nic nového.
Akumulátory, které již nedají ten správný proud potřebný pro startování, se různě používají na nějaké nenáročné využití...
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #5 kdy: 07.12.2012, 18:36 »

U nás žádná taková auta nejezdí a asi nebudou, mimo těch na veletrhu a na několika akcích jsem nijaké nikdy neviděl, myslím, že se v našich končinách tato fáze pohonu automobilů přeskočí a nasadíme skutečně něco průlomového.

Narazil jsem ted na jednoho iona pod tunelem na Tomkacu, stal sem za nim na cervenou...
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #6 kdy: 07.12.2012, 18:44 »

Vzhledem k tomu, že na tom informačním detailu ( po řadě prokliků  zle ) není žádný konkrétní technický údaj, tak mě v souvislosti s touto informací nenapadá nic.

Buď je baterie v pořádku, drží kapacitu, tak ať jezdí, nebo je po ní prd, kapacitu nedrží, tak ať putuje do hutí. Nebo je snad někdo schopen garantovat stabilitu při proudové zátěži u baterie, která není ve 100% stavu? Toto mi připadá jako takové bastlení a navíc pod vlajkou ABB, což mě zaráží.
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 07.12.2012, 18:49 »

Taky mě to připadá jenom jako oddalování smrti baterky a nákladů na její likvidaci. Je ale možný, že v trakci ta baterka dostává řádně na ****,  zatímco s provozem v místnosti s regulací teploty a s trvalým udržováním v nabitém stavu a pak relativně stabilním vybíjením může ještě nějakou dobu fungovat...
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.016 sekund, 21 dotazů.