Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  KOPOS se jen leskne!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: KOPOS se jen leskne!  (Přečteno 6430 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 10.08.2012, 10:02 »

KOPOS se jen leskne!
VIDEOKLIP: KOPOS se jen leskne! V dubnu a květnu 2012 proběhlo v Koposu zateplování a zevní úpravy výrobní haly, administrativn í budovy a jídelny. Výrobní hala prodělala změnu vytápěcího systému a dostala teplovzdušné rekuperační jednotky. Proběhlo celkové zateplení obvodového pláště, výměna oken, dveří a ...
Zdroj: zde...


Zdroj: zde...



Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
KOPOS se jen leskne!
Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 11.08.2012, 18:47 »

Tak to už bude stát KU 68 nejméně 8 ká, co?  zle

Jsem zlý duch, nechápu, jak tuzemské "tradiční" výrobky s desetiletími zaplaceným vývojem mohou být stále dražší jak výrobky výrobců, které se vezou kamionem přes půl evropy. A mnohdy i s lepšími užitnými vlastnostmi  Mrknutí
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Mirek Vašák
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 12.08.2012, 17:03 »

Že bych nebyl sám kdo si všiml, že krabičky KOPOS ztrácejí na pevnosti? No uvidíme, třeba pomůže to zateplení fasády.
 Mrknutí Mrknutí
Zaznamenáno
Jaroslav Borovec
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 12.08.2012, 18:11 »

Že bych nebyl sám kdo si všiml, že krabičky KOPOS ztrácejí na pevnosti? No uvidíme, třeba pomůže to zateplení fasády.
 Mrknutí Mrknutí

Co to je zase za výkřik? Je to půl roku co se to tu tvrdilo o jejich lištách. Když se půjdete podívat do výroby, tak zjistíte, že není důvod, proč by pro změnu krabice měly ztrácet na pevnosti.
Pokud je stejná forma a složení materiálu se tak přísně kontroluje, pak mi vysvětlete důvod.

Tak to už bude stát KU 68 nejméně 8 ká, co?  zle

 ... nechápu, jak tuzemské "tradiční" výrobky s desetiletími zaplaceným vývojem mohou být stále dražší jak výrobky výrobců, které se vezou kamionem přes půl evropy. A mnohdy i s lepšími užitnými vlastnostmi  Mrknutí

Tak zkuste podnikat v této branži a pochopíte to velmi rychle. Vývoj stojí hodně, napodobení podstatně méně.
Zaznamenáno
Lukáš Malík
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline


Montáže a opravy elektro do 1000V, §8


« Odpověď #4 kdy: 12.08.2012, 18:42 »

To není výkřik, ale zřejmě praktické zkušenosti. Všiml jsem si toho taky. Už beru jiného výrobce.
Zaznamenáno

Domovní a bytové elektroinstala ce.
Realizace datových sítí, rozvodů TV a DT,
specializace na STA stanice, TV a SAT rozvody bytových a rodinných domů
TV a SAT technika - prodej, servis
Lubomír Jindra
Revizní technik E2B
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #5 kdy: 12.08.2012, 18:52 »

Lišty používám zásadně z Koposu, protože drží víka. Dále nepoužívám menší rozměr než 24x22, protože menší se kroutí a praskají.

Občas slyším že má někdo problémy s instalací vypínačů a zásuvek do vícerámečků. Nevím já takové problémy nemám. Používám krabice od Koposu. Kdo chce může si najít beta verzi mého promo videa na youtube Super!
Zaznamenáno

Revize elektrických zařízení
Liberecký kraj
www.i-revize.cz
jindra@i-revize.cz
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #6 kdy: 12.08.2012, 19:36 »

Co to je zase za výkřik? Je to půl roku co se to tu tvrdilo o jejich lištách. Když se půjdete podívat do výroby, tak zjistíte, že není důvod, proč by pro změnu krabice měly ztrácet na pevnosti.
Pokud je stejná forma a složení materiálu se tak přísně kontroluje, pak mi vysvětlete důvod.
....
ŠPATNĚ!
Pokud několik zcela nezávislých "montérů" dojde k poznání, že se cosi změnilo směrem, který jim nevyhovuje, není to na "montérech",  aby vysvětlovali důvod!
Naopak by "montérům" měl důvod změny vysvětlit výrobce.
Možná je to jen zdání, možná se nezhoršil výrobek KOPSu, ale výrazněji se zlepšil výrobek konkurence a tak tam ten "rozdíl je viditelný".

Já nejsech chemik, já nejsem technolog, i kdybych absolvoval exkurzi do výrobních prostorů, nemám odborné znalosti a schopnosti k tomu, abych posoudil technologii výroby.
Ale jsem uživatel výrobku, montér, který má jistý cit a má nějakou možnost porovnávat s čím se mu lépe dělá.
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Jaroslav Borovec
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 12.08.2012, 19:51 »

ŠPATNĚ!
Pokud několik zcela nezávislých "montérů" dojde k poznání ...

Asi jako došlo mnoho nezávislých montérů k poznání s wagosvorkami, nakonec nešlo o wagosvorky ale jejich konkurenci a v některých případech to nebylo v souladu s návodem výrobce.
Nechci obhajovat KOPOS, jen poukazuji na slepé výkřiky do tmy. Před chvílí jsem se ptal přátel, kteří tyto krabičky používají a nic o tom, zde zmiňujete nezaznamenali. A to nakupují v různých VO po celé ČR.
Proto by bylo vhodné uvést více přesvědčivější ch informací, než takovou aby vám nesjela pěna u piva. Toť vše. Osobně je mi Kopos úplně volný. Nejsem s nákupem, či montáží nijak spjat.

Zdroj: zde...

A protože je tato diskuse mimo téma. Jak si můžete všimnout původní zpráva byla o něčem jiném, tak to uzamykám. Založte si nové téma prosím.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.052 sekund, 22 dotazů.