Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Co říkáte na praktiky některých obchodních zástupců alternativních dodavatelů elektřiny?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Co říkáte na praktiky některých obchodních zástupců alternativních dodavatelů elektřiny?  (Přečteno 1698 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 11.02.2012, 08:02 »

Co říkáte na praktiky některých obchodních zástupců alternativních dodavatelů elektřiny?
Co říkáte na praktiky některých obchodních zástupců alternativních dodavatelů elektřiny? Na dveře mnoha domácností již zaklepali obchodní zástupci nabízející změnu dodavatele elektřiny. Jaroslav Duška z Bystrého byl jejich praktikami natolik pobouřen, že se rozhodl o své ...
Zdroj: zde...





Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
Co říkáte na praktiky některých obchodních zástupců alternativních dodavatelů elektřiny?
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 11.02.2012, 11:26 »

Poku mě nemohou nabídnout na základě smlouvy pevnější molekulární vazbu, vyhazuji je stejně jako Jehovisty a podobnou verbež a nečiní mě to nijakou potíž.
Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 11.02.2012, 16:44 »

Byl divnej...
Slíboval i to, co snad není možné podle fyzikálních zákonů.
Jen do chvíli, než jsem ho požádal, aby mě to pěkně pomalu zopakoval, že si zapnu na mobilu kameru a zaznamenám si to.
Pak zmizel s konstatováním, že si to mám ještě rozmyslet, kdybych měl zájem, že se mu mám ozvat...
Ani vizitku s kontaktem mi nedal...
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.047 sekund, 22 dotazů.