Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Co se zlomeným vodičem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Co se zlomeným vodičem?  (Přečteno 1719 krát)
g.l.a
« kdy: 14.04.2011, 00:10 »

Opakované téma!

Mám problém s tím, že mam studené vodiče, není v nich proud, starý lustr svítil. Během připojení nového se pravděpodobně kabely, které jsou hliníkové, někde přelomily.

Napadá mně akorát zkoušet zkracovat, dokud to nebude ono, ale mám strach, že se jedná poruchu o jejich vedení ve stropě.
Zaznamenáno
Jiří Buben
*
Offline Offline



Revize a údržba elektrických zařízení a strojů


WWW
« Odpověď #1 kdy: 14.04.2011, 18:10 »

Obávám se, že vám nezbude nic jiného, než si pozvat nejlépe revizního technika, který vedení proměří, zjistí kde došlo k přerušení a na základě zjištění vám doporučí nejvhodnější řešení. Myslím, že pokud jsou ale staré Al vodiče v takovém stavu, že se lámou jen když se na ně podíváte, nezbude vám asi nic jiného, než je kompletně vyměnit.
Zaznamenáno

Revizní technik E2/A
Údržba a opravy elektrických zařízení strojů, průmyslových elektroinstala cí a hromosvodů.
Dřevozpracujíc í průmysl a prostory se zvýšeným nebezpečím požárů.
Stále se učím.....
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.029 sekund, 21 dotazů.