Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Zajímavé ventilátory ICON
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Zajímavé ventilátory ICON  (Přečteno 3489 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 08.03.2011, 09:02 »

Zajímavé ventilátory ICON
Zajímavé ventilátory ICON zaujmou svou funkcí a opravdu designem. Pouze prezentační stránky se nepovedly. Více na airflow.cz
Zdroj: zde...





Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
Zajímavé ventilátory ICON
Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 08.03.2011, 09:22 »

 Nerozhodný no nevím, nevím......

Co mě napadá s touto informací? Že jsem dodával zákazníkovi nástěnný ventilátor, s kul. ložisky, tichý, zajímavý design a provedení kartáčovaný nerez, poctivý nerez,žádný plastový dekl popatlaný čímsi do zlaté, chromu a pod. A ještě za příplatek k základnímu provedení. A cena kolem 1000 Kč bez DPH.

Tato informace na mě spíš působí jako že někdo chce nahradit hranatou mřížku kulatou a díky neokoukanému bezcenému výlisku z plastu má chuť vybudovat byznys za nekřešťanské peníze. Ale proč ne. Když kolikrát vidím, co jsou schopni vymyslet architekti a co dodají a za jaké kačáky......
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Miroš Jan
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



telefon +420 604791991


« Odpověď #2 kdy: 08.03.2011, 19:18 »

Náhodou Radku mám tyto ventilátory doma cca 4 roky, zatím bez problémů. Úsměv
Zaznamenáno

elektromontér, RT E2/A, strojní zařízení,průmyslové instalace
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #3 kdy: 08.03.2011, 19:35 »

Mě se tam líbí to automatické zatahování když to nevětrá.
Radku máš něco v repertoáru podobného, co má "zpětnou tepelnou a smradovou" klapku?
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #4 kdy: 08.03.2011, 20:31 »

Dá se říct, že "slušné" ventilátory zpětnou klapku mají všechny.

Píšu záměrně slušné, aby sem někdo vlítl, že koupil v xxx marketu nějakou svini za 199 a ona zpětnou klapku nemá. O tomto "tovaru" se bavit nechci.
 
Sice zpětnou klapku mechanickou, ať už z plastové fólie nebo hliníku, která jistě o něco sníží výkon ventilátoru, ale na nějaké malé aplikace odvětrání koupelen nebo WC přes zeď dostačují. Další ventilátory, a teď si nevzpomenu na jejich název, dodává je Elektram, mají místo klapky elektricky ovládanou žaluzii, která se otevře po spuštění ventilátoru. Tyto ventilátory jsou též na "kuličkách". Zde je výhoda prakticky nulové ztráty výkonu, která vzniká na mechanických zpětných klapkách.

Mě ty ventilátory přijdou jen šíleně předražené, na to, že mají jen jiný plastový dekl. Jinak všechny uvedené vymoženosti již leta známe a není to nic nového.
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 08.03.2011, 23:57 »

myslím že jsou to ventilátory RODIN, co mají to automatické otevírání, jo ty jsou fajn co se týče montáže.
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.049 sekund, 22 dotazů.