Proč vlastně existuje TIČR?

<< < (11/12) > >>

Petr Doležal:
Citace: Dobiáš Miroslav  17.08.2010, 12:30

Za velmi důležitou vstupní hodnotu je potřebné považovat tzv. časovou oteplovací konstantu "tau". Bez znalosti této konstanty totiž není možné přiřadit k vodiči jakýkoliv jistící prvek, tak aby bylo možné vypočítat výslednou teplotu při přetížení. Jinými slovy,nelze tedy určit požární bezpečnost zařízení. Zde mají poměrně velký dluh k elektrotechnic e výrobci vodičů, kteří ve své dokumentaci tuto konstantu neuvádějí.

Jak kteří.

Jirka Š. Svejkovský:
Pane Dobiáši, nebo jak se to vlastně jmenujete. Kopete to lidí, které já považuji za velmi odpovědné, se špičkovou kvalifikací v oboru. Z vašich výpotků je zřejmé, že máte v některých případech značné mezery ve vzdělání. Buď si přímo vymýšlíte nebo prokazujete trestuhodnou neznalost.

Nehodlám váš příspěvek dále rozebírat, omíláte totéž pořád dokola a ignorujete snahu mých kolegů vám cokoliv vysvětlit.

Stav elektrotechnik y není ideální a určitá změna je žádoucí. Co tu ale navrhujete vy, je cesta do pekel a vážné snížení bezpečnosti VTZ elektro.

To, že něco neumíte vy, neznamená, že to neumí jiní.

Kamil Novák:
Citace: Dobiáš Miroslav  17.08.2010, 12:30

Mají rozum, bohužel to budou i ti odpovědnější. Zajisté pochopili neprůchodnost revizí, ...

Učebnicová ukázka demagogie!  
Vytrhnout skutečnost z kontextu, vsadit si ji do svého scénáře a dokazovat tímto slepencem svoji "pravdu". (zliskat)

Kolik RT z těch, kteří si v nedávné době neobnovili Osvědčení, osobně znáte, že můžete vynášet takové závěry?
Já, (narozdíl od vás) nevím kolik takovýchto RT bylo a je. Já takových, kterým v loňském roce Osvědčení skončilo a již jej neobnovovali znám sice pouze 6.
Musím vás zklamat, ale žádného z nich k tomu nevedlo vámi uváděné "pochopení o neprůchodnosti revizí".  (no)


PS: Kdy už konečně zveřejníte opravdový důkaz,  podporující vaše teorie o naprosto katastrofálním a neudržitelném stavu v české elektrotechnic e?
Žádal jsem vás o to již několikrát a zatím to byla vždy jen subjektivní tvrzení, názory a teorie, bez jakéhokoli racionálního základu.  :(


Citace: Jirka Š. Svejkovský  17.08.2010, 13:48

Pane Dobiáši, nebo jak se to vlastně jmenujete....

Pro korektnost diskuse uvádím, že pán s tímto jménem, příjmením a profesním zaměřením skutečně existuje a když jsem se s ním před lety setkal, tak působil v jednom městě tehdy ještě Severočeského kraje.
K tomu, že zde vystupuje pod jakousi poloviční identitou má asi své důvody, ale nejedná se o Alias nebo jiný Noname.  (no)

Dobiáš Miroslav:
No pane Novák, to je tedy překvapení. Bohužel si však na vás nemohu vzpomenout, ale přesto děkuji za potvrzení identity.

Co se týče důkazu, již jsem o tom napsal dost. Nyní je na tahu stát, snad prostřednictví m TIČRu, nebo prostřednictví m MPSV, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále .

Citace: Petr Doležal  17.08.2010, 13:30

Jak kteří.


Tak-že bezva, nic již nebrání kvalitnímu provádění dokumentací, v tomto případě  je již možné přiřazovat jistící prvky a prověřovat jejich správnost i z hlediska oteplení, jak jinak ale, když ne výpočtem?

Jirka Š. Svejkovský:
Pane Dobiáši. Dokazovat svoje tvrzení odkazem na vlastní tvrzení je pro mě naprosto nepřijatelné.

Stát na tahu není. Alespoň vůči vám. Vyvíjet dál se to snad bude, i když si nedělám iluze, v současnosti se řeší jiné problémy, než VTZ.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana