Je takto zapojený bytový rozvaděč správně proveden?
Milan Karvánek:
Citace: JBubik 11.04.2010, 22:35
Pokud je ovšem dotaz na koncepční úrovni, je zřejmé, že tázající ví o čem mluví, že má o problému poměrně dobré znalosti a jen se chce o konkrétním řešení poradit s PRAKTIKEM,
Radit v takovém případě by bylo možné, pokud by byla známá identita tazatele. Proč bychom se mezi kolegy neporadili, vzájemně se něco nepřiučili, ostatně v tom pro sebe spatřuji jediný smysl těchto diskusí.
Vědět, s kým hovořím na druhém konci drátu, to je ale pro mě klíčové, jak v jednom z předchozích příspěvků napsal Honza Hájek, informace jsou také zboží a třeba mně osobně záleží na tom, komu a z jakých důvodů je poskytnu. (nemusí jít zrovna o peníze)
rejpal2:
Citace: Milan Karvánek 11.04.2010, 21:33
... nespolehnou se na neúplné informace bez záruky z jakési iánternetové diskuse, ...
No taky závisí na tom, kdo radí. Pokud se třeba na nějakém technickém řešení shodnou pánové Doležal, Svejkovský, Horský, Beláň a Karvánek, tak bych to bral na 100 %.
Aleš Dobrovolný:
Citace: rejpal2 13.04.2010, 16:44
No taky závisí na tom, kdo radí. Pokud se třeba na nějakém technickém řešení shodnou pánové Doležal, Svejkovský, Horský, Beláň a Karvánek, tak bych to bral na 100 %.
¨
Při vší úctě ke jmenovaným pánům, byl bych v případě každého "vědeckého konsensu" více než ostražitý.
Smutných zkušeností s "vědeckým konsensem" je více nežli dost. (holokaust, globální oteplování, biopaliva a lezení na komíny elektráren bych jmenoval za všechny)
Jirka Š. Svejkovský:
Teda pane Dobrovolný, to jste se dost rozmáchl, s tím srovnáním!
Panu rejpalovi2 děkujl za umístění do vybrané společnosti 8)
Fuk Tomáš:
Citace: Aleš Dobrovolný 14.04.2010, 07:51
Při vší úctě ke jmenovaným pánům, byl bych v případě každého "vědeckého konsensu" více než ostražitý.
Smutných zkušeností s "vědeckým konsensem" je více nežli dost. (holokaust, globální oteplování, biopaliva ...)
To se ovšem nejedná o nějaký "vědecký konsensus", nýbrž o rádobyvědecky podložené, ve skutečnosti však ekonomicky či politicky motivované akce globálních rozměrů za účinného vytěsňování oponentů, což tady snad na elektrice nehrozí :D
Ale máte pravdu v tom, že ostražitost je vždy na místě, když se jedná o bezpečnost.
Navigace
[0] Index zpráv
[#] Další strana
[*] Předchozí strana