Mám pripojiť na SHP aj sadrokartonovu konštrukciu?
Marek Balažovič:
Tkže to radšej prepojím. Predpis to síce neprikazuuje, ale pokaziť tým nemožem nič. Či možem?
...a bude stačiť Cu 4mm2.
teee:
Ak chcem pripojiť konštrukciu sadrokartonu a nechcem to spojiť s potrubím môžem natiahnuť vodič od hus 4 mm2 Cu ale lahšie by bolo pripojiť na vodovodné potrubie ?
František Šohajda:
Vodovodní potrubí vám začne téct a dnešní instalatér už neumí "železo" a napojí to na potrubí z plastu....a Vaše uzemění bude jen na okrasu. ;D
Pouze do rozvaděče....n apojit...
teee:
Citace: František Šohajda 25.09.2009, 16:37
Vodovodní potrubí vám začne téct a dnešní instalatér už neumí "železo" a napojí to na potrubí z plastu....a Vaše uzemění bude jen na okrasu. ;D
Pouze do rozvaděče....n apojit...
A ak budem mať problém s CU 4mm2 pretiahnuť cez (husí krk) tak ešte ako by sa to dalo urobiť ?
Milan Karvánek:
A vy jste elektrikář? Já jen jestli si umíte představit, co to bude po elektrikářské stránce obnášet, provést opravdu funkční pospojení všech vodivých rastrů SD konstrukce se zaručeným přechodovým odporem mezi všemi díly. On to kolega Beláň myslí dobře, ale nedovedu si to v praxi představit a kolik by takové pospojení stálo peněz!
Nebo se snad když už jde o bezpečnost nespoléháte na náhodný styk jednotlivých rastrů a spojů přes samořezné "kanaufáky"?
Navigace
[0] Index zpráv
[#] Další strana
[*] Předchozí strana