Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast řešení teoretických úvah
| | |-+  Jaký je prosím rozdíl mezi ideálním a technickým kondenzátorem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jaký je prosím rozdíl mezi ideálním a technickým kondenzátorem?  (Přečteno 3477 krát)
Olda Ultrs
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 06.06.2005, 23:34 »

Měl bych takový dotaz. Mohl by mi někdo poradit nebo pomoci s problémem, že mám mít do školy asi 5ti stránkový referát o rozdílu mezi technickým a ideálním kondenzátoru, ale vůbec nevím kde bych podklady na můj referát hledal. Mockrát vám za pomoc děkuji.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Karel Kosina
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 07.06.2005, 06:36 »

Pokud si já vzpomínám na dobu svých studií,tak pokud se měl vypracovat nějaký elaborát,tak vždy to bylo z látky,která se již učila a byla také uvedená v příslušných učebnicích.Pok ud tedy nezůstalo nic v hlavě,dalo se na tyto pro rozpomenutí obrátit.
Dnes máme internet a tak co tak trochu vlastní snahy a zkusit známé vyhledávače a zadat např. v www.google.com Technický kondezátor a jistě budede mít další cestu skoro přímo vydlážděnou:-)

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Georgis Fasulis
*
Offline Offline



Nepij, nekuř, cvič a zakrátko budeš zase chlapík.


« Odpověď #2 kdy: 07.06.2005, 09:18 »

Jo, jo, souhlas s panem Kosinou. Na druhé straně pane Kosino vás hošík právě poslechnul - pokusil se použít k vypracování otázky internetu. :-) Ale teď vážněji, nemáte pravdu, že vždy co se chce po studentech, se i učilo. Já když dělal kdysi dávno diplomku, tak téma, jež jsem dostal zadáno (spolehlivost silnoproudých systémů vlastní spotřeby jedné blízké elektrárny),  se v té době nejen že neučilo (tématem se letmo dotkla jediná přednáška),  ale nexistovala ani žádná česká či slovenská literatura. I učitel tehdy přiznal, že to s tématem přepísk, nicméně prý ať se snažím. nakonec mi pomohl Výzkumný ústav Běchovice v Praze, jejíž zaměstnanci mi nejen svými výzkumnými pracemi pomohli se v problematice orientovat, ale i mi umožnili provést můj konkrétní výpočet na jejich počítači (80. léta -děrné štítky). O internetu se nám mohlo zdát. Z tohoto hlediska to mají myslím dnešní studenti lehčí a tak ať se snaží, tady jim celý elaborát nikdo nevypracuje.


Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

G.F
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.025 sekund, 21 dotazů.