Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAK TO MÁ BÝT? - projekty, návrhy, rozpočty
| | |-+  IBP požaduje odsouhlasení a oražení projektové dokumentace od ITI?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: IBP požaduje odsouhlasení a oražení projektové dokumentace od ITI?  (Přečteno 8434 krát)
Georgis Fasulis
*
Offline Offline



Nepij, nekuř, cvič a zakrátko budeš zase chlapík.


« Odpověď #18 kdy: 24.08.2005, 08:41 »

To Selezan: Co jsem napsal špatně? Že jsem necitoval celou vyhlášku? Prostě nenosím v hlavě zákony a vyhlášky, pohybuji se na stavbách se SNV a taky jsme dělali nějáké ty haly a prostě vím, že jsme museli kontaktovat ITI, tak jsem to tu uvedl. Je dobře, že jste zde uvedl úplné znění vyhlášky. Ale já nic špatně neřekl, jen neúplně.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

G.F
Milan Selezan
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #19 kdy: 24.08.2005, 08:54 »

To Fasulis: Neviem, ja vám nevytýkam nič čo ste napísal a skôr vám dávam za pravdu, ale asi ste ma zle pochopil. Ta narážka bola na tazatele, kde vidím medzery.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Georgis Fasulis
*
Offline Offline



Nepij, nekuř, cvič a zakrátko budeš zase chlapík.


« Odpověď #20 kdy: 24.08.2005, 08:58 »

Požární bezpečnost je zahrnuta ve spousta zákonech a vyhláškách a taky samozřejmě v normách. Mě jako projektanta zajímá krom našich elektro-norem také stavební normy řešící požární bezpečnost staveb - ČSN 730802, ČSN 730804, ČSN 730831, ČSN 730833, ČSN 730835, ČSN 730842 atd.... Každá z těchto norem se zvlášť zabývá různými druhy objektů. V těchto normách jsou mimo jiné uvedeny požadavky na kabelové systémy se zachováním funkčnosti při požáru. Tato problematika je velmi komplikovaná a to jak technicky, tak předpisově. Velmi dobře a přehledně tuto problematiku řeší publikace Požární bezpečnost elektrických instalací od Jiřího Buranta a Lumíra Brabce od IN-ELu z roku 2004. Vřele doporučuji.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

G.F
Georgis Fasulis
*
Offline Offline



Nepij, nekuř, cvič a zakrátko budeš zase chlapík.


« Odpověď #21 kdy: 24.08.2005, 09:02 »

To Selezan: Napsal jste ve svém příspěvku 22.08.2005 16:51: "Nedalo mi to a poobzeral som sa na českých portáloch a netrvalo to ani hodinu, aby som nepodporil názor p. Fasulisa."
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

G.F
Georgis Fasulis
*
Offline Offline



Nepij, nekuř, cvič a zakrátko budeš zase chlapík.


« Odpověď #22 kdy: 24.08.2005, 09:19 »

To Selezan: Sorry, právě mi to došlo, já to pochopil negativně a ono to bylo naopak - to je ten problém několika záporů v jedné větě, někdy se to dá pochopit jinak. :-)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

G.F
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.043 sekund, 23 dotazů.