Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAK TO MÁ BÝT? - projekty, návrhy, rozpočty
| | |-+  Je kabel CGSG 3Cx1.5 v délce 300m při zatížení 250W dostatečný?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Je kabel CGSG 3Cx1.5 v délce 300m při zatížení 250W dostatečný?  (Přečteno 14545 krát)
Roman Šulc
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #18 kdy: 10.08.2005, 06:59 »

Pane Dvořák ,já jsem nepsal že prodlužovák NESMÍ být delší,ale neměl by být ,což je rozdíl.Čtěte prosím pozorněji.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Martin Vítězník
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #19 kdy: 10.08.2005, 11:24 »

No, spíš bych to viděl (a s menšími náklady):
svícení - lampióny a Měsíc
pivo - koupit už vychlazené sudy (nebojte se, vydrží dost dlouho),  čepovat CO2 (pípu a plyn lze vypújčit/koupit u spec. firem, nechci dělat reklamu ale třebas pivnimajak.cz )

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Georgis Fasulis
*
Offline Offline



Nepij, nekuř, cvič a zakrátko budeš zase chlapík.


« Odpověď #20 kdy: 10.08.2005, 11:31 »

Diskuse se posunula úplně jinam. Dotaz zněl zda je možno použít ten a ten kabel k tomu a k tomu účelu. Dotaz byl zodpovězen. Tazatel se neptal na možné řešení pomocí UPS či dokonce lampiónů apod.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

G.F
Martin Šedivý
*
Offline Offline




« Odpověď #21 kdy: 10.08.2005, 18:26 »

Vážený pane Fasulisi / snad je to gramaticky správně/ máte jako pragmatik naprostou pravdu. Není ale diskusí myšleno diskutovat? Třeba i o jiných možnostech? Domnívám se, že právě o tom to je a tazatel přijde i na jiné možnosti, které ho nenapadly? A nejen on, vždyt' i pro ostatní to může mít přínos! Chápu, že byste odpovědi, které se přímo netýkají zadání nazval redundantními. Vážím si vás jako profesionála a mnohé Vaše přípěvky ve mně evokovaly i jiný pohled na věc.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jaroslav Hasala
« Odpověď #22 kdy: 10.08.2005, 21:01 »

Osobně také považuji prodlužovačku 300m za hodně extrémní věc. Podle mého názoru by byla nejjednodušším řešením elektrocentrál a, raději s vyšším výkonem - u malých elektrocentrál (do 1 kVA) dost kolísá napětí i kmitočet.
Jiným řešením by také bylo přesunout akci do místa s elektřinou :-)

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Roman Šulc
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #23 kdy: 11.08.2005, 08:28 »

Nejlepší by bylo setkat se na akci pana Mikulaska a probrat to na místě u piva.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Georgis Fasulis
*
Offline Offline



Nepij, nekuř, cvič a zakrátko budeš zase chlapík.


« Odpověď #24 kdy: 11.08.2005, 08:41 »

Pro Jaroslava Hasalu: Proč extrémní? Nejedná se přece o stabilní řešení - je to provizorium. Pokud dodržím bezpečnost, nevidím důvod nepoužít kabel. Jistě to přijde levněji než elektrocentrál a, taky byste si nekupoval elektrocentrál u kvůli jedné akci.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

G.F
Georgis Fasulis
*
Offline Offline



Nepij, nekuř, cvič a zakrátko budeš zase chlapík.


« Odpověď #25 kdy: 11.08.2005, 08:47 »

Pro Martina Šedivého: Máte jistě pravdu. Já jen poukázal na to, aby se diskuse nedostala úplně jinam - směrem k nezávaznému plkání (např. rada o použití svitu měsíce). Já to zase přehnal, když jsem k tomu přidal i radu o elektrocentrál e, jejíž možné použití jako alternativa řešení sem do dikuse patří.
PS: skloňujete správně. :-)

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

G.F
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.055 sekund, 23 dotazů.