Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAK TO MÁ BÝT? - projekty, návrhy, rozpočty
| | |-+  Zasuvka 400V 32A nebo 16A
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Zasuvka 400V 32A nebo 16A  (Přečteno 3139 krát)
Petr Novak
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 06.07.2004, 19:36 »

Prosim potreboval bych poradit s instalaci zasuvky 400V16A3f nebo 32A venku musi byt proudovy chranic? A ochranny vodic musi byt zvlast uzemnen v miste instalace zasuvky, ktera norma to resi?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Dzerzinskij
« Odpověď #1 kdy: 06.07.2004, 19:37 »

No ja elektrikar nejsem, ale mam takove tuseni, ze jisteny proudovym chranicem musi byt zasuvky pouze do 20A, cili vase 32A bez chranice by mohla byt ok. Ale rozhodne vam doporucuju pozvat si na to odbornika.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Novak
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 06.07.2004, 19:37 »

Děkuji za odpověď, ale jsem tam, kde jsem byl. Čekal jsem odpověď od odborníka. Ptal jsem se už dvou revizních techniků a každý měl na můj problém jiný názor. Stačil by mi odkaz na normu, která to řeší.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Dzerzinskij
« Odpověď #3 kdy: 06.07.2004, 19:38 »

A jeste bych dodal opet nezarucene informace, odbornici doufam upresni Úsměv Neberte me vsak za slovo, jsem na vezeni jeste moc mlady Úsměv
Co se tyka site TN-C tam je uzemneni PEN vodice predepsano myslim co 100m (ale nejsem si jist.)
Dale fuguje takovato podminka: Ivyp*Rvyp.smycky < povolene dotykove napeti. Ivyp je pri ochrane samocinnym odpojenim od zdroje vypinaci proud nadrazeneho jisticiho prvku pro cas t<0,3s, dovolene dotykove napeti najdete pro prislusne prostredi v tabulkach.
Doporucuji prenechat elektrikari Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.02 sekund, 21 dotazů.