Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Znění zákonů, norem, vyhlášek....
| |-+  Diskuze o ČSN
| | |-+  Byl by nekdo ochoten mi naskenovat TNI 34 3100?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Byl by nekdo ochoten mi naskenovat TNI 34 3100?  (Přečteno 5308 krát)
Rostislav Schwarz
*
Offline Offline



CETIN a.s.


WWW
« kdy: 04.04.2008, 16:59 »

Omlouvam se za psani bez hacku a carek, ale na tomto poctaci neni cestina Úsměv.
Ale chtel bych vas nekoho poprosit o jednu vec, ktera neni prilis legalni, ale pro moji potrebu nemam moc jinych moznosti, ceske skolstvi neni prilis bohate a nema moznost kupovat neustale aktualni normy.
Pokud by nekdo z Vas mel normu TNI 34 3100 a byl by ochoten mi ji naskenovat a poslat moc by mi to pomohlo, asi ne za zadnou fin. odmenu, pouze jako dobry skutek Mrknutí. Pokud takovato zadost na tomto foru nema co delat a byla by v rozporu s pravidly, muzete ji smazat bez jakehokoliv varovani, priste uz o nic podobneho zadat nebudu.
Prosim pouze o aktualni, starou normu mam.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

revizní technik E2A, optimaliazce radiových sítí
Rostislav Schwarz
*
Offline Offline



CETIN a.s.


WWW
« Odpověď #1 kdy: 04.04.2008, 19:08 »

Ještě jsem zapomněl dodat, že by tato kopie nesloužila pro mé soukromé účely, ale pro studenty elektrotechnik y
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

revizní technik E2A, optimaliazce radiových sítí
Štefan Beláň
Karlovy Vary
*
Offline Offline



Chránič je chránič!


« Odpověď #2 kdy: 04.04.2008, 20:06 »

TO: Schwarz

TNI 34 3100 není norma jako taková.  pozor
Jedná se o komentář k normě  ČSN EN 50110-1 ed. 2 (2005).
Pokud nemáte uvedenou normu, tak komentář nemá praktický význam a navíc je platnost všech TNI omezená pouze na 3 roky, tj, platnost TNI 34 3100 je do 11-2008 Pláč

http://eshop.cni.cz/iPopWeb/nahledy/34/73960/73960_NAHLED.HTM

Jak to bude dál, zda znovu platit za nový komentář, nebo zda se prodlouží platnost, kdo ví?   Nerozhodný Tržní hospodářství umí hezky točit naše peníze! Hněv

P.S. Normou rád posloužím.   Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Chránič chrání - jistič jistí.
Rostislav Schwarz
*
Offline Offline



CETIN a.s.


WWW
« Odpověď #3 kdy: 04.04.2008, 21:05 »

Děkuji za vysvětlení Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

revizní technik E2A, optimaliazce radiových sítí
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.033 sekund, 21 dotazů.