Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Připojení do energetické sítě nn (nízkého napětí
| | |-+  Jak vyplnit dotazník PRE o připojení náhradního zdroje elekřiny?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak vyplnit dotazník PRE o připojení náhradního zdroje elekřiny?  (Přečteno 4419 krát)
szt
« kdy: 26.03.2008, 09:28 »

Neporadila by mi nějaká dobrá duše s vyplněním dotazníku Je to DAG pro napájení serverovny, "zdědil" jsem ho po předchůdcích kteří nenechali žádnou dokumentaci (prosím nenadávat, situace se řeší, já viníkem nejsem).

Dnes nevím ani "předpokládaný druh provozu",  připadá ale u serverovny v úvahu jiná než poslední varianta ? V případě potřeby mohu nafotit rozvaděč...A mimochodem, když budu rekonstruovat dokumentaci kterou mi předchůdci nenechali, co všechno bych měl sehnat ?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
szt
« Odpověď #1 kdy: 26.03.2008, 10:11 »

V podstatě znám všechny hodnoty kromě rázové a přechodné reaktance, nevím která z veličin je která - dokumentace je anglicky:

Která z anglických reaktancí  je rázová a která přechodná ve smyslu dotazníku PRE ?

REACTANCES (%)
Direct axis synchronous xd
Quadrature axis synchronous xq
Direct axis transient x'd
Direct axis subtransient x"d
Quadrature axis subtransient x"q
Negative sequence x2
Zero sequence
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
szt
« Odpověď #2 kdy: 26.03.2008, 10:53 »

Je to takto ?

Reaktance razova = Direct axis transient x'd 
Reaktance prechodna = Direct axis subtransient x"d
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
szt
« Odpověď #3 kdy: 26.03.2008, 10:53 »

Ehm, presne opacne.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.041 sekund, 20 dotazů.