Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Elektromateriál - diskuse o materiálech a jejich použití
| | |-+  Elektromateriál v supermarketech
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Elektromateriál v supermarketech  (Přečteno 13647 krát)
Václav 3
« Odpověď #18 kdy: 02.04.2008, 13:49 »

Jedinou útěchou nám může být, že v těchto SM mají ceny tak napružené, že to určitě nebude dobrý kup, mám zkušenost, že v elektroodbytu mají CYKY 3Cx1,5 levněji než v SM  CYKY 2Bx1,5, jenže snobi a rychlokvašení milionáři tam budou chodit nakupovt stejně, a pak ještě blbé nány, které tam vezmou v neděli  i děti místo aby s nimi šly na procházku do lesa.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #19 kdy: 02.04.2008, 14:28 »

Jedinou útěchou nám může být, že v těchto SM mají ceny tak napružené, že to určitě nebude dobrý kup, mám zkušenost, že v elektroodbytu mají CYKY 3Cx1,5 levněji než v SM  CYKY 2Bx1,5, jenže snobi a rychlokvašení milionáři tam budou chodit nakupovt stejně, a pak ještě blbé nány, které tam vezmou v neděli  i děti místo aby s nimi šly na procházku do lesa.
Naprosto vyčerpávající a pravdivý příspěvek. Palec vzhůru
Jen bych doplnil, že si koupí v marketu předraženou šitku a s elektrikářem pak bude smlouvat,jestli mu má dát o pajsku víc nebo ne. Takové pitomce si už s klidem dávám s chutí k večeři.
Ale v půli týdne kolegům v práci povypráví, jak měl s rodinou báječný víkendový výlet v marketu a zkazil mu ho až elektrikář, který ho chtěl stáhnout z kůže.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Merick Kir
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #20 kdy: 03.04.2008, 19:43 »

Téma přesunu k diskuzi z části laiků do sekce odborníků. Jako obvykle v předmětu chybí otázka. V tomto případě mě nic nenapadá. Tak to prozatím uzamknu. Pokud někoho napadne diskuzní otázka (nejlépe samotného autora),  nechť mi ji pošle a téma opět otevřu. Tečka.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.024 sekund, 22 dotazů.