Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  ZÁLOŽNÍ ZDROJE => UPS -> generátory ...
| | |-+  Připojení UPS 80kVA
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Připojení UPS 80kVA  (Přečteno 2988 krát)
filip14
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 29.12.2007, 00:50 »

DOTAZ MŮŽETE MIT V JEDNOM TOPICU JEDEN, DO PŘEDMĚTU DÁTE JASNOU OTÁZKU TÉMATU!
TOTO ZAMYKÁM A ZADEJTE TO SPRÁVNĚ!
čistič


,
měl bych několik dotazů týkajících se připojení a provozu UPS. UPS, se kterými přicházím do styku standardně potřebují na svém vstupu 3fáze+PEN. Na vstupu je např. 6 pulsní 3f usměrňovač a to znamená, že 3 fáze jsou zcela dostačující. Na výstupu za střídačem již mám k dispozici 5-žilový výstup (3 fáze PE+N, N se vytvoří v UPSce). Toto je předpokládám standardní řešení většiny výrobců. Avšak nyní jsem se setkal s UPSkou, která vyžaduje na svém vstupu 3fáze PE+N... A zde je kámen úrazu. Provozovatel má k dispozici pouze síť TN-C, tzn. že N není k dispozici a používá jak pro svorku N, tak i PE vodič PEN. Nevím, proč výrobce UPS vyžaduje N na vstupu (nemám vnitřní zapojení dané UPS). A následně na vstupu UPS je 20A (v každé fázi) a na výstupu 40A v každé fázi (při skutečném zatížení výstupu 40A) a proud tekoucí PEN je cca 13A. Provedl jsem harmonickou analýzu vstupu i výstupu, změřil průběhy vst. a výst. proudů, atd. (dle požadavků provozovatele) - vše vypadá O.K. Domnívám se, že problém bude v zapojení...  Jsem v rozpacích . Předem .
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.027 sekund, 22 dotazů.