Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast definic pojmů
| | |-+  Můžete mi prosím někdo poslat technickou správu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Můžete mi prosím někdo poslat technickou správu?  (Přečteno 5478 krát)
alli
« kdy: 26.12.2007, 14:48 »

prosím můžetemi někdo poslat technickou správu já mám za ukol do skoly projekt a netuším jak taková správa má vypadat rozvody v bytu mám už trochu nakreslené mj emajl

     
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Mužík
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 26.12.2007, 17:46 »

Mohu se jen informativně zeptat o jaké studium se jedná?  ?? lépe o který ročník?  angel
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2A,E2B - Jihomoravský kraj - Břeclavsko
tel.: +420605/473004
email: petr.muzik@atlas.cz
alli
« Odpověď #2 kdy: 27.12.2007, 15:50 »

o 3 ročník
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
-George
« Odpověď #3 kdy: 27.12.2007, 17:25 »

Technická správa je tohle: www.tsk-praha.cz/
Technická zprává je např. tohle: www.frevloko.c z/Pdf/Obecne_podklady/VZOR_technicka_zprava.pdf
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Doležal
*
Offline Offline



emeritní projektant z Brna (prostě důchodce)


« Odpověď #4 kdy: 27.12.2007, 17:41 »

Mohu vám posloužit obsahem mých zpráv pro rozvodná zařízení, kde není ve hře stavební úřad. Při troše píle si názvy nepotřebných odstavců vymažte a naopak doplňte to, co uznáte za vhodné.

* TZ.doc (33 KB - staženo 444 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Na zdraví a abychom byli lidmi
to vám přeje celoživotní projektant nn, vn, někdy i vvn rozvodných zařízení
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.043 sekund, 21 dotazů.