Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Elektromateriál - diskuse o materiálech a jejich použití
| | |-+  Vyrabi se jeste stara zastrcka 380 (Stara placata, cerna kolikova, keramicka)?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Vyrabi se jeste stara zastrcka 380 (Stara placata, cerna kolikova, keramicka)?  (Přečteno 31815 krát)
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #18 kdy: 12.12.2007, 23:41 »

Konkrétně např. u italských strojů jsem ovládací trafo neviděl snad ještě nikdy ...

Což je ještě ta lepší varianta.
Letos jsem byl okukovat obstarožní linku Italské provenience, kdy byly pro ovládání trafa hned tři (400/48, 400/24 a 230/12) a ani u jednom nebylo na štítku ani v dokumentaci uvedeno nic o odpovídající IEC, EN, VDE.
Takže klasické FELV.
Takže špatně.
O ukostření sekundáru ani nemluvje.
To byly smutné obličeje pana dovozce, který si až do té doby myslel, jak výhodný obchod udělal od naivních Italů.  Pláč
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Ing.Salák
« Odpověď #19 kdy: 16.12.2007, 16:14 »

No popravdě jsem si to myslel, že to tak nějak bude. Každopadně dík za info. Asi se vyrobim přechod ze stareho typu na novy a budu postupně měnit i zásuvky.

Podívám se zda nějakou mám.pokud vím jsou dva druhy.Jedny se čtyřmi a druhé s pěti kolíky.Jsou ploché zřejmě z bakelitu,možná že najdu i oválné čtyřkolíkové z bakelitu s mosaznými kolíky v porcelánu.Sděl te kam vám to mám doručit a jak.Salák.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Zuna
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline



« Odpověď #20 kdy: 18.12.2007, 18:03 »

Když budete majitelem provozovny,tak si uděláte jednotný univerzální systém.Ale když budete výrobcem zásuvek a vidlic,tak čím více druhů,tím více kšeftů.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.045 sekund, 22 dotazů.