Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...
| | |-+  Jak zapojit "jednofázový elektroměr na din lištu"?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak zapojit "jednofázový elektroměr na din lištu"?  (Přečteno 6515 krát)
Karel Zemek
« kdy: 10.05.2008, 00:28 »

Udělal jsem podružný rozvaděč, který potřebuji napojit na hodiny. Objednal jsem si jednofázový elektroměr na DIN lištu, ale nevím jak ho zapojit. ( b.......... ) Svorky L in, L out, N jsou jasné. Pak jsou tam ovšem dvě další svorky + a - které na schématu vedou do "so". Zkoušel jsem je prostě nezapojovat, ale nic se nedělo. Co s tím?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Merick Kir
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 10.05.2008, 00:59 »

,  prosím o radu:

Udělal jsem podružný rozvaděč, který potřebuji napojit na hodiny. Objednal jsem si jednofázový elektroměr na DIN lištu, ale nevím jak ho zapojit. ( http://www.elektromery.com/index.php?action=tovar&id=30&PHPSESSID=3f28a8b3d110b35e30d080125d973596 ) Svorky L in, L out, N jsou jasné. Pak jsou tam ovšem dvě další svorky + a - které na schématu vedou do "so". Zkoušel jsem je prostě nezapojovat, ale nic se nedělo. Co s tím?

Předem díky za radu.
Nemusíte děkovat, vámi uvedený přístroj zapojíte po dohodě na jimi uváděném čísle
telefonická infolinka : +420 776 254 766
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.045 sekund, 22 dotazů.