Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Kde v Ostravě obnovím přezkoušení z vyhl. 50/78Sb.?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kde v Ostravě obnovím přezkoušení z vyhl. 50/78Sb.?  (Přečteno 2894 krát)
René Florek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 07.10.2007, 05:57 »

Zaniklo mi osvědčení z vyhl 50/78Sb §8 a já bych potřeboval znovu toto osvědčení prodloužit. Nevím ovšem, kde mám jít absolovovat školení s násklednou zkouškou. Potřebuji to nutně! Jsem z Ostravy.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Doležal
*
Offline Offline



emeritní projektant z Brna (prostě důchodce)


« Odpověď #1 kdy: 07.10.2007, 09:42 »

z Netu:
Školení a přezkoušení elektrotechnik ů dle vyhlášky 50/78 Sb. • Petr Vávra Ostrava-Jih - Dubina, Jaromíra Matuška 9/30
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Na zdraví a abychom byli lidmi
to vám přeje celoživotní projektant nn, vn, někdy i vvn rozvodných zařízení
olé
« Odpověď #2 kdy: 09.10.2007, 11:25 »

Tak jsem včera byl za panem Vávrou a ten na mě čuměl jak puk Jsem v rozpacích,  něvěděl vůbec o co se jedná! takže zřejmě s panem Vávrou chyba lávky a nebo možná to nebyl pán Vávra, ale host domu! Zřejmě pan Vávra tráví většinu času na cestách! Škleb
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
zerotest
« Odpověď #3 kdy: 09.10.2007, 14:25 »

zkuste
1.DTO - dům techniky Ostrava
2. Elektrotechnic ký cech - Ostrava - Kollárova
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Michal Kolesa
Chráněnec Clusteru
*
Offline Offline


Michal Kolesa


WWW
« Odpověď #4 kdy: 09.10.2007, 15:17 »

A kde v Rakovníku ? (spíše asi v nejbližším městě)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.03 sekund, 22 dotazů.