Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  ******* stará původní rozřazovací
| | |-+  Projekt elektro na rodinný dům
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Projekt elektro na rodinný dům  (Přečteno 6595 krát)
Pat.L.
« kdy: 23.09.2007, 11:21 »

Mohu se zeptat, na kolik by vyšel elektro projekt na rodinný dům, který je zatím pouze na papíře? Dům bude plně elektrifikovan ý, vytápěný elektrokotlem s radiátory.  Předpokládám instalaci nějaké lepší regulace, alespoň základní přepětovou ochranu apod.
Nemá někdo tip na slušného el. projektanta v oblasti Prahy, Prahy západ?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Pentoda
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 23.09.2007, 19:32 »

Mohu se zeptat, na kolik by vyšel elektro projekt na rodinný dům, který je zatím pouze na papíře? Dům bude plně elektrifikovan ý, vytápěný elektrokotlem s radiátory.  Předpokládám instalaci nějaké lepší regulace, alespoň základní přepětovou ochranu apod.
Nemá někdo tip na slušného el. projektanta v oblasti Prahy, Prahy západ?

Zeptat se můžete, ale těžko přetěžko dostanete odpověď.

Chcete projekt pro stavební povolení a za málo peněz?
Nebo požadujete projekt, nejen pro stavební povolení, ale tzv. realizační?
A pokud vám mohu radit, práci zadejte firmě, kterou vám doporučí projektant
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Pat.L.
« Odpověď #2 kdy: 23.09.2007, 20:21 »

Chtěl bych prováděcí projekt. Projektant mi doporučil firmu svého známého o které bohužel vím, že odvádí nekvalitní práci.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroš Jan
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



telefon +420 604791991


« Odpověď #3 kdy: 23.09.2007, 20:38 »

 pane Pat. L.

Zajímalo by mne, Podle čeho usuzujete, že firma odvádá neklvalitní práci.  ??
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

elektromontér, RT E2/A, strojní zařízení,průmyslové instalace
Josef Pentoda
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 23.09.2007, 20:45 »

Mám stejnou otázku jako kolega Miroš.
Dále nechápu, když máte projektanta proč a nač se zde ptáte ?
Nemáme křišťálovou kouli, abychom mohli cenu odhadnout alespoň velice přibližně a tím i špatně ! 
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Pat.L.
« Odpověď #5 kdy: 23.09.2007, 21:29 »

Stejná firma dělala elektrotechnic ký projekt našim příbuzným, přes které jsme našli projektanta domu. Dodavatelská firma jim poté sdělila, že podle takového projektu nelze provést instalaci. Šlo prý o úplně základní zapojení bez bližšího popisu (zdůrazňuji, že chtěli prováděcí projekt a také ho zaplatili).
Já už jsem snimi měl tu čest u jiného projektu, kdy naprosto nedokázali pochopit, proč chci prováděcí projekt k rodinnému domu, když si to mohu zapojit jak chci. Po dvou měsících čekání na elektro projekt jsem to vzdal. Projekt dotyčného domu se nakonec nerealizoval, takže jsem se k serióznímu elektroprojekt antovi nakonec nedopracoval.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.035 sekund, 22 dotazů.