Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast řešení teoretických úvah
| | |-+  Jak bezpečne PC na půdu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak bezpečne PC na půdu?  (Přečteno 16816 krát)
Miroslav Kučera2
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #18 kdy: 06.02.2007, 17:31 »

Taky jsem si myslel co to může být, ale asi to je nějaký kamerový systém s nastavitelným intervalem ukládání obrázků. Nevzniká tak plynulé video, ale série "fotek". Tyhle systémy ale většinou používají speciální formát dat.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Fojtík Jaroslav
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #19 kdy: 20.07.2007, 00:05 »

Myslím si, že stouto problematikou mají velké zkušennosti lidi z CZfree.

Můžete to pohledat na této diskusi:
http://www.czfree.net/forum/index.php?s=

Ono je dobré mít wifiny a routery na půdě. Mě také PC na půdě už jede rok PC naprosto bez problémů. Ale to jsem snížil frekvenci CPU na 100MHz - mě to stačí. Namísto HDD mám flashdisk a ten podmínky vydrží.  Super!

A existují i počítače, které jsou přímo na podobné podmínky zkonstruované.
http://802.11b.cz/WRAP.asp

A jsou jedinci, kteří mají PC na WC  dabel Je to také řešení, říká se mu hajzlrouter.

Je možné koupit fanless zdroj a fanless zakladni desku. angel
http://www.alza.cz/18849191/chlazene-pasivne.htm
 A pokud Vam vadí jen hluk, tak tohle řešení je naprosto tiché, takže to nemusíte vůbec na půdě mít. Něco jiného je ten, kdo chce routovat několik wifin a má třeba pronajmut jen malý kamrlík na půdě.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
dolac
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline



« Odpověď #20 kdy: 20.07.2007, 21:07 »

A čo tak strčiť ho do chladničky? Nebude hlučný a bude šlapať ako hodinky. Chladničku ma dnes predsa každý v byte.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
lukassvar
« Odpověď #21 kdy: 11.08.2007, 14:00 »

pc nemusi byt vytapeno jelepsi chlad
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miloslav Dunda
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #22 kdy: 12.08.2007, 00:27 »

PC na půdě být nemůže. Má stupeň krytí IP 20 nebo IP30. Na půdách a v neobytném podkroví může být elektrické zařízení ve stupni kryní nejméně IP 43. Je na to norma. Z hlavy si ji nepematuji.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.045 sekund, 22 dotazů.