Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Kdo může dělat revize spotřebičů dle 250/2021?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kdo může dělat revize spotřebičů dle 250/2021?  (Přečteno 3393 krát)
Ondaki
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 20.11.2023, 16:04 »

Každoročně necháváme u nás ve firmě revidovat spotřebiče a nyní jsme našli novou firmu, která nám toto zajišťuje. Revizi ovšem neprováděl revizní technik, ale elektrikář.

Dle § 19 zákona 250/2021 jsem se dozvěděl, že nově může provádět revize spotřebičů i osoba znalá, jelikož se již nejedná o VTZ. Je to ale možné dělat i dodavatelsky nebo se jedná pouze pro vnitřní potřeby firmy?

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

 Co vše musí dělat revizní technik ?
 Může provádět revizi elektrikář?
 Mohu s §8 vydat dobrozdání o stavu elektroinstalace?
 Jak zjistím, že je někdo skutečně revizní technik?
 Může revizní technik ČR provádět revize na Slovensku?
 Jaké všechny jsou možné formáty čísla osvědčení RT elektro?
 Může RT s osvědčením E1A nebo E2A revidovat v prostředí s nebezpečím požáru?
 Pomůžete někdo rozklíčovat evidenční číslo revizního technika ?
 Ani elektrikáři nejsou svatí ...
 Je vobec pripustná normovaná práce revízneho technika?
 Je těžké stát se RT E2A?
 Je nutné oprávnění k provádění revizí?
 Zůstává evidenční číslo revizního stále stejné i po následném přezkoušení?
 Může dělat revize elektroinstalace každý elektrikář?
 Mohu provádět revize VTZ v objektu firmy ve které jsem zaměstnán v HPP?
 Provádění revizí elektrických instalací do 1000V v prostorách bez nebezpečí výbuchu
 Může revizní technik s osvědčením revidovat pro cizí firmu bez nároku na mzdu?
 Mohu s E2A revidovat hromosvod u malého objektu ve třídě "B"?
 Mohu s E2A udělat revizi pro přečerpání nafty?
 #EH: Příručka revizního technika pro elektrická zařízení nn (1981)
 Musí mít právnická či fyzická osoba oprávnění od TIČR?
 Co je vše nutné znát o spotřebičích?
 Odborná způsobilost u NTEZ v knize o nové padesátce
 Nemá již náhodou revizák platné papíry na revize dle 331500?
 Má někdo za sebou prodloužení na TIČR podle zákona 250/2021 Sb.?

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.033 sekund, 23 dotazů.