Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Elektrická spojka 2022 ... after party
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 7 [8] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Elektrická spojka 2022 ... after party  (Přečteno 31503 krát)
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #126 kdy: 08.06.2022, 01:36 »

Smekám poklonu všem organizátorům za vysilující přípravu s nekončící sérií proměnných nepravidelně po sobě jdoucích a že ještě měli sílu s námi posedět a pokecat. Je to obrovská kopa práce a kdo někdy něco podobného nezkusil, tak neví, co vše za tím je. A to jsme s Karlosem v sobotu zavírali   na zdravi

Jinak nevím, co všichni máte s ubytováním, my jsme byli maximálně spokojení  tanecek Povlečení čisté, na podlaze koberec, voda tekla, káva se vařila, kuchyňka fungovala, jen trošku ucházel plyn  Kroutím očima tak jsem trnul, kdo si k té plynové láhvi čupne s cigárem, aby vyluštil jednu z otázek logické soutěže  Šok

Test odizolovacích kleští se nakonec nestihl, ale možná to někdy uděláme s Karlíkem a Mirkem v Brně. A to jsem vezl i krabici odstříhaných zbytků dvaapůlek a šestek  angel

Přísedícímu v komisi Radkovi dodatečně posílám poklonu za jeho hlášky z dob "socíku".  Palec vzhůru
Buď má tak dobrou paměť nebo měl "skvělé" učitele v Občanské výchově nebo na vojně při PŠM, ale v každém případě to bylo přesně tak, jako za dob vzniku "padesátky".  zle
Mladší ročníky asi neví o čem píšu a to je zatraceně dobře...  jupí

Kamile, sám víš, že k tomu prostě scénář nebyl napsaný, tak to byl živák jak sviňa  Škleb a prostě něco se občas povedlo a jindy jsem měl zase vylízáno a nechal jsem to na tebe  Super! Ale hláška "mluvíš jak náměstek národního podniku ve večerních aktualitách" ....ta prostě z té huby vyjela tak nějak sama  tanecek a pokud jsem to někde přehnal, tak se omlouvám  Kroutím očima

A na závěr se omlouvám všem, se kterýma jsem si nestihl popovídat, ale ta Spojka je prostě krátká  palec
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #127 kdy: 08.06.2022, 07:28 »


A na závěr se omlouvám všem, se kterýma jsem si nestihl popovídat, ale ta Spojka je prostě krátká  palec

Přesně tak.
Já si vždy před Spojkou říkám, jak všechny obejdu a z každým alespoň chvilku hodím řeč a nebo se někde vmísím do diskuse.
Skutečnost je pak ale uplně jiná. To se kousnu u jednoho stolu a je vymalováno :-)
Tak snad zase příště :-)
Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #128 kdy: 13.06.2022, 08:17 »

Elektrická Spojka 2022 (poté)
    Události za poslední dva roky s našimi zvyky a tradicemi řádně zamávaly. Společenská katarze stále probíhá a elektrotechnik ům se také nevyhýbá. Ovšem Elektrická spojka se letos konala v podobě, jak ji známe, i když opět jinde a s odlišným obsahem. Co vše se odehrálo? Podobně jako u předešlých ročníků jsme prolnuli zábavu s prvky naší profese a v závěru sobotního programu se odehrálo "reálné přezkoušení" podle vyhlášky padesát tak, jak jsme si vzpomněli.
   

    Související ...
    ... článek k tomuto diskusnímu vláknu zde!
    ... zdroj s podrobnostmi videoklipu zde!



   
Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
Elektrická Spojka 2022 (poté)
   
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #129 kdy: 09.10.2022, 13:45 »

Jak absolvuje svou praxi nájemný elektrikář?
Kam zapisuje jednotlivé dvouměsíční zkušební doby?


Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Stran: 1 ... 5 6 7 [8] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.05 sekund, 23 dotazů.