Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Bude na Amperu nějaký sraz?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Bude na Amperu nějaký sraz?  (Přečteno 6425 krát)
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #18 kdy: 21.05.2022, 11:10 »

NO, možná je to o tom, co vlastně od takové výstavy očekáváte. Pokud máte přehnaná očekávání, musíte být zákonitě zklamáni. Pokud to berete jako příjemně strávený den, kdy potkáte pár kolegů a navštívíte firmy s vaším oblíbeným sortimentem, kde se jednak můžete dozvědět pár novinek, ale především utužíte své kontakty a podobně, nepotřebujete nic víc, než trochu času a pár těch vystavovatelů, kteří vás zajímají. Ostatní stejně jen tak prolítnete.
Osobně jsem navštívil ty firmy co tam byly a co mě mohou něčím oslovit. BOhužel jich bylo na ploše jen pomálu, viz již citované chybějící firmy. Nicméně šlo o cca 3 příjemně strávené hodiny "pokecu" a prohlídky novinek. Pak jsem ze zvědavosti na hlédl i do dalších hal a s chutí si prohlédl pár produktů, které jsou sice mimo můj obor, ale jako technika mne prostě zaujaly.
Za těch několik věcí vyjmenuji alespoň dvě. SOS podpora pro elektroauta, kdy postavili auto s velkým akumulátorem a připravili službu pro motoristy, kterým baterka došla, mimo nabíjecí stanici. Technické specifikace, včetně váhy baterky a nosnosti té dodávky, byly zajímavé a já poslouchal popis problémů stavby a technického řešení, přes 20 minut
Jako druhé mě zaujaly lineární a plošné magnetické vozíky, které uměly přejíždět mezi patry a nebo "tancovat" na ploše. Dokáží jezdit neskutečnou rychlostí a přesností. Systém vždy přesně ví kde je který vozík a slouží to k převážení produktů, nebo dílů v provozech. Například to prý vozí sušenky a muselo být dořešené zpomalování i rozjezd, aby se sušenky nedrobily a nelámaly. Přesto jezdí takovou rychlostí, že jen těžko rozeznáte jednotlivé sušenky a vozíky.

Pro mne byla návštěva Brna nejen "pokecem",  ale i místem domluveného obchodního setkání. tedy spojením příjemného s užitečným. Navíc jsem zjistil, že s některými se potkám ještě jednou a to na Spojce 2022, na kterou se už všichni těšíme.
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #19 kdy: 21.05.2022, 17:15 »

Ostatní stejně jen tak prolítnete.
Osobně jsem navštívil ty firmy co tam byly a co mě mohou něčím oslovit.
Zapomněl jsi napsat, že jsi návštěvu naší vesničky střediskové vyždímal do pozdních hodin!



* 22-teco-franek.jpg (225.89 KB, 4032x2268 - prohlédnuto 77 krát.)
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #20 kdy: 21.05.2022, 21:12 »

Zapomněl jsi napsat, že jsi návštěvu naší vesničky střediskové vyždímal do pozdních hodin!

Jo, jo, díky pozvání firmou TECO, na večerní párty s představením a křestem nové centrály. Po letech jsem se díky tomu viděl třeba s Pavlem Smílkem. Taky jsem měl možnost se seznámit s dalšími zajímavými lidmi a konečně měl i možnost mít pár minut na pokec s tebou Mirku. Na AMPÉRu jsem nechtěl zdržovat v práci, měl jsi tam toho víc než dost.

Návrat domů, včetně "Shell kávy" na nakopnutí, byl okolo 1 ráno druhého dne. A v 6,30 jsem už  zase odjížděl na kontrolní den do Prahy.
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.057 sekund, 23 dotazů.