Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Máte někdo zkušenost s rekvalifikací na BEAN?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Máte někdo zkušenost s rekvalifikací na BEAN?  (Přečteno 2666 krát)
Jan Dvořák!?
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 21.03.2022, 20:40 »

je mi 24 let a jsem vyučený instalatér, nicméně toto řemeslo jsem studoval víceméně z donucení a tehdejších možností (Co bylo blíž)... Po cca roce po dokončení studia a jedné pracovní příležitosti jsem změnil práci a celkově zaměření své práce a začal pracovat v jedné firmě jako údržbář (převážně elektro).
Aktuálně jsem na této pozici již pár let a našel jsem v tom zálibu, takže bych se tomu rád věnoval i nadále, ale samozřejmě s oprávněním a vyučením v daném oboru.

Kvůli časovým možnostem volím formu rekvalifikace, která je zakončená výučním listem v oboru Elektromechani k pro zařízení a přístroje a vyhláškou 50 paragraf 5. Rekvalifikaci bych rád absolvoval v Praze na Českobrodské v rekvalifikační m středisku BEAN, ale vůbec netuším, co mě čeká.
Zaměstnanec BEAN mě po telefonu uklidňoval, že společně všechno zvládneme, že se není čeho bát, ale nerad bych, aby to skončilo neúspěchem (není to nejlevnější).

V práci převážně zapojuji elektromotory 1F/3F, relé/stykače pro dálkové ovládání z programů CNC přes kontakty na PLC, nízkonapěťové hladinové spínače, magnetická čidla pro detekci přítomnosti objektu v dané části stroje, ale i zásuvkové a světelné okruhy při rekonstrukcích/přístavbách firemních prostor.

Troufám si říct, že toho umím relativně dost, ale bojím se toho, co mě čeká a jak moc to bude náročné...
Byl bych proto velice rád, za Vaše zkušenosti s touto školou, případně radu na co se připravit, co vše se naučit, co bych měl zvládat?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan 365
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 22.03.2022, 20:25 »

Před třinácti lety jsem tam jezdil. Spíše samá teorie než praxe. Kromě elektro předmětů byla i ekonomika, materiály, technologie a já už nevím co všechno  Úsměv. Zkoušky normálně před komisí.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.034 sekund, 22 dotazů.