Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!

+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -A- Nově přidané příspěvky ke kontrole moderátory
| | |-+  Domovní zvonek 2 drát nebzučí ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb. Vyhláška zde ...

Autor Téma: Domovní zvonek 2 drát nebzučí ?  (Přečteno 351 krát)
Zóna A - zde na příspěvky nelze odpovídat. Vyčkejte na přesunutí moderátory do zóny B
Jaroslav pivnicka
Neverifikovaný uživatel @1

« kdy: 11.11.2021, 13:14 »

Hezky den ,   obracím se na vás s pomocí odborníku přes zvonky . demontovaly jsem starý zvonek ( viz foto ) . Domácí ho vyhodil což je chyba  tak jsem ho chtěli nahradiz novým zvonkem ZN 61 a ten nam ale nezvoní ani nevydá hlásku, tak jsme zkusily jeste od zvonek tesla ( 4FN 605 22.01) a ten vydává jen šumot když se mačkne na zvonek . rozvod je tam 2 drát bez bzučáku a kecafonu jen klasika tlačítka . když zmeřím napětí tak mi tam jde 12 V . když jsem měřil bzučákem ten ZN61 tak mi mezi kontaktama píska ( ohmicky jsem ho nemeřil Smutek ) otazka je jestli nemá někdo zkušenosti nebo rada který zvonek by mohl byt lepší/nahrada  nebo co bych mohl dělat špatně .  a přeji hezky den

* zvonek.jpg (658.84 KB, 1996x2784 - prohlédnuto 49 krát.)
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 21 dotazů.