Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Stav ohrožení - KORONAVIRUs a ne/čekané změny ...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 15 16 17 [18] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Stav ohrožení - KORONAVIRUs a ne/čekané změny ...  (Přečteno 67372 krát)
Jaromír Táborský
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #306 kdy: 01.07.2021, 10:45 »

Roušky na ulici prakticky zmizely. V uzavřených prostorách někde jsou. Někdo očkovaný je, někdo ne. Já už mám druhou dávku, kolega očkování odmítá. Mám se ho bát? Nebo on mne?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #307 kdy: 01.07.2021, 12:11 »

Dobrá vychytávka Vallet na iphone pro platební karty nebo třeba certifikát o očkování.
Jak jsi ho tam nacpal?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #308 kdy: 01.07.2021, 14:17 »

Jak jsi ho tam nacpal?
Dal jsem přidat a naskenoval jsem QR kód z kopie certifikatu. Ten jsem dostal druhýho očkování nebo si ho stáhneš z https://ocko.uzis.cz
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #309 kdy: 01.07.2021, 14:44 »

Už je ke stažení i aplikace Tečka. Opět lze snadno nascanovat QR kód a je to.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #310 kdy: 01.07.2021, 17:07 »

Dal jsem přidat a naskenoval jsem QR kód z kopie certifikatu.
U mne to nejde. Ale to asi přidali ve verzi 14.6. Já provozuji 14.4.2 a v té to ještě není.
čTečka odkejvala všechny mé certifikáty počínaje tím z 31.5. večer, u toho z 31.5. ráno (staré provedení) hlásí že už neplatí, ale údaje taky načte.
Tečku mám od včerejška.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #311 kdy: 01.07.2021, 17:09 »

Už je ke stažení i aplikace Tečka. Opět lze snadno nascanovat QR kód a je to.
Když se to nedělá scanováním, ale přes přihlášení, tak to natáhne všechny, které ÚZIS eviduje - tzn. i dřívější testy.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #312 kdy: 01.07.2021, 19:10 »

Dal jsem přidat a naskenoval jsem QR kód z kopie certifikatu.
Jo, ale zapomněls napsat, že je na to třeba navštívit getcovidpass.e u
Z Wallet to přidání inicializovat nejde ani v iOS 14.6.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #313 kdy: 01.07.2021, 22:02 »

Jo, ale zapomněls napsat, že je na to třeba navštívit getcovidpass.e u
Z Wallet to přidání inicializovat nejde ani v iOS 14.6.
Tak to se omlouvám, já to udělal bezmyšlenkovit ě, rychle během jiné činnosti a tak se mi to vykouřilo.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: 1 ... 15 16 17 [18] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.041 sekund, 23 dotazů.