Neuděláme Elektrickou Spojku 2021 ve znamení TORNÁDA?

(1/4) > >>

Martin Kurka:
Moje zkušenosti s pomocí po velkých živelných pohromách jsou takové, že po počáteční enormní a až přehnané vlně pomoci zůstávají po měsíci postižení lidé na svoje problémy sami.

Což tak Spojku uspořádat na konci prázdnin či v ranný podzim někde poblíž a jet jim jeden den všichni pomoci s instalací nové elektriky z různých provizorií na pořádnou instalaci?

Tou dobou už by měli mít hlavní zednické a tesařské práce hotovy.
A u společné elektrikářské práce se také dá dobře pokecat a okouknout řemeslnné fígle kolegů, vzájemně si vypomoci s nářadím a materiálem, aby se neztrácel čas apod...

Před tím by bylo dobré vyslat odborně zdatného zvěda, aby se vědělo  kam a na jakou práci a s čím se tam objevit.

Miroslav Minařík:
Zajímavá myšlenka, ale to by se muselo realizovat už teď, myslím přes léto, ne až na podzim. Takže rozbít montážní tábor už nyní ...

Kastner Lubomír:
Velmi dobrý nápad. Já osobně bych byl pro. Ty lidi tam budou potřebovat nejen elektriku, ale i hromosvody, zemnící soustavy, domovní přípojky apod. Ale obávám se toho, že během pár hodin se toho moc nestihne. Ale pokud by se tam něco dělalo, já jsem pro.

Miroslav Minařík:
Zkusím zavolat do Břeclavi a Hodonína kamarádům a zjistím možnosti ale asi to tak jednoduché. Nemůžeme tam jen tak nakráčet a něco zapojovat. Mám to tam půl hodiny cesty ale docela chápu, že nevyžádaná přítomnost teď ku prospěchu není, spíš naopak.

Jan Franěk:
Domnívám se, že nyní je zapotřebí i rychlé materiální pomoci. Nemám toho skladem nyní mnoho, ale okamžitě mohu poskytnout 2-3 plastové rozvaděče  a pár modulových přístrojů. Také pár metrů vkládacích lišt a cca 20ks KPR a podobně. Ještě se podívám co vše ve skladu najdu a mohlo by se v postižené oblasti hodit. Pokud by to někomu pomohlo, rád postiženým daruji.
Nejlépe přímo některému z kolegů, který v té oblasti vypomáhá.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Odpověď