Jak sepnout PIR čidlo ještě navíc dálkovým ovládáním?

(1/3) > >>

P.T:
Existuje nějaké dálkové ovládání, které by sepnulo PIR snímač na vzdálenost větší, než je jeho spínací zóna pro osoby?  Jde mi o to, že přijdu na pozemek a musím čekat na sepnutí světla až do doby, než přijdu do zóny PIR čidla. Normálně bych vytáhnul dálkový ovladač, namířil ho na čidlo a ono by sepnulo třeba na 20m.

Jan Franěk:
Ano, existuje. Dokonce bude mít dosah mnohem větší, než je těch 20m. Moje maminka si tak rozsvěcí u slepic už řadu let.

Poptejte to u svého elektrikáře. Pro něj bude návrh a zapojení brnkačka a vy získáte rychle řešení bez komplikací, v bezpečném provedení.

František Šohajda:
Pokud máte v bízkosti Wi-Fi tak to jde i přes telefon. A není to drahé!

Peter Munka:
Citace: Jan Franěk  22.04.2021, 17:03

Poptejte to u svého elektrikáře. Pro něj bude návrh a zapojení brnkačka a vy získáte rychle řešení bez komplikací, v bezpečném provedení.


Tym by som si nebol taky isty, mnoho elektrikarov su len zapajaci isticov / kablov / zasuviek / vypinacov na stavbe  a nemaju prehlad o bezdrotovych rieseniach a modernych technologiach celkovo.

Zdeněk Mazač:
Citace: Jan Franěk  22.04.2021, 17:03

Ano, existuje. Dokonce bude mít dosah mnohem větší, než je těch 20m. Moje maminka si tak rozsvěcí u slepic už řadu let.


Také tak ovládám některá zařízení, jen ten ovladač nesmí ten němec občas někam schovat ;)

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana