Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Existuje pulsní/impulsní relé 24vdc pod 500Kč?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Existuje pulsní/impulsní relé 24vdc pod 500Kč?  (Přečteno 2336 krát)
Josef Prorok
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 24.01.2021, 21:19 »

Nedaří se mi nalézt pulsní (někdo to nazývá bistabilní někdo impulsní někdo blokovací) relé na 24vdc a 12vdc, stačí mi s jedním spínacím kontaktem. Při jednom impulsu sepne, při druhém impulsu na stejnou svorku cívky vypne. Našel jsem Finder 26.01.8.024.00 00, což by mi vyhovovalo, nicméně pouze na AC síť. Nevíte někdo o něčem? Případně autorelé se stejnou funkcí, které by nestálo 500kč. Super!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Libor Skýba
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 26.01.2021, 07:41 »

No možná by to chtělo víc informací. Co to bude spínat atd. Né každé relé se hodí na všechny aplikace ...

Ale jinak jsou takových relátek mraky a rozhodně včechny nestojí 500Kč.

Poslal jsem SZ  Mrknutí

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.036 sekund, 22 dotazů.