Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Kolik dnes stojí školení po internetu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kolik dnes stojí školení po internetu?  (Přečteno 11385 krát)
Jan Yossarian
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline




« Odpověď #18 kdy: 27.10.2020, 19:12 »


Čím dál dražší! Nééé, to se mi fakt nezdá! To, co bylo osobně stálo polovinu! Teď co je online příplatek! To je asi ta tržní ekonomika! Navrhl jsem v práci, že se budeme na home office školit ať nám ty kurzy zaplatí. A naše bystrá účetní vypátrala naše loňské účty a napráskala nás za pokus o zpronevěru.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Marketing ti kreslí svou mapu ke štěstí na celý život, ale co když chceš jít vlastní cestou?
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #19 kdy: 28.10.2020, 06:58 »

Čím dál dražší! Nééé, to se mi fakt nezdá! To, co bylo osobně stálo polovinu! Teď co je online příplatek! To je asi ta tržní ekonomika! Navrhl jsem v práci, že se budeme na home office školit ať nám ty kurzy zaplatí. A naše bystrá účetní vypátrala naše loňské účty a napráskala nás za pokus o zpronevěru.

To je přesně to, na co jsem poukazoval. Někteří školitelé se zřejmě zbláznili.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #20 kdy: 28.10.2020, 08:04 »

Co znamená že je to drahé?

Drahé to pro mne bude v případě, kdy budu mít pocit že jsem za své peníze nedostal to, co jsem očekával (ne co říká účetní). Tedy například pokud se přihlásím na nějaké školení a půlka přednášejících bude po 855té přeříkávat prezentaci, kterou jsem už sám viděl na různých školeních nejméně 8x. Tedy krom drobného oživení je to pro mne přínos 0 a jde o ztrátu času. Při osobní návštěvě podobného školení, jdu prostě do předsálí a alespoň pokecám s kolegou (nebo více) ,  se kterými se jindy nemám moc šancí potkat. To v případě on-line způsobu dost dobře nejde. Také velmi chybí interakce s přednášejícím a dobře vím že vzájemná, protože je lepší mluvit k lidem a reagovat na jejich pozornost, než to odříkavat do "mrtvé" kamery.

ALe jsou témata a i někteří přednášející, kde bych asi neměl problém s cenou.  Jen jsem třeba prozatím nenašel nabídku, kdy mám možnost zaplatit třeba 1000kč za  živou přednášku s možností pokládat otázky a nebo variantou po 1-2 týdnech sledovat jen záznam, tedy bez možnosti otázek, za sníženou cenu třeba 600kč, s možností přístupu třeba týden. Samozřejmě při zachování toho dnes běžného, že účastnící toho "živáka" mohou opakovaně sledovat záznam z přednášky ještě po nějaký čas, třeba měsíc.

Pro všechny je to fakt pitomá a navíc nová situace, nicméně dík tomu se docela zásadně mění myšlení mnoha lidí i firem. Ty školící nevyjímaje. Všichni se nějak živíme a v této situaci všichni hledáme novou rovnováhu a tedy se učíme takříkajíc plavat v nových vodách. Někdo lépe, a jiný prozatím hůře. Vono si to ještě sedne  Škleb Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
nobody
« Odpověď #21 kdy: 28.10.2020, 08:21 »

Ale vážně. Asi to nikdo nebude dělat zadarmo, to si ani nikdo nemyslí, ale asi není lepší model. Nebo by chtěl někdo udělat levnější variantu, třba přes týmsy? Jako národ sobě? Technicky to je určitě proveditelný ale prakticky určitě ne. Proč by někdo ztrácel tolik času jen proto aby jiní na tom pak vydělávali? To nedává smysl. Pokud to udělá někdo jako dobrý skutek tak to možná ano ale těžko takovou činnost upřednostní před svým příjmem a rodinou. Spíš to vidím přesně naopak. Za co nejméně vynaloženýho času, čím dál více peněz. Ale to bych se asi už opakoval.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Hájek
*
Offline Offline



Prostě .... HÁJEK!


WWW
« Odpověď #22 kdy: 28.10.2020, 08:53 »

To se netýká jen online školení, ale všeobecně.
Až na pár výjimek, kdy je školitel v plně důchodu a jinou činnost nemá, jsou školitelé normálně pracující. Tedy školení dělají aby jim pomohlo v jejich činnosti, pokud by to měli pro zisk muselo by to být honorováno mnohem více, než si vydělají svojí prací.

Myslím, že to je začarovaný kruh, opravdovou výuku lidé zatím nezaplatí a u méně drahých jim chybí kvalita.

Jinak k cenám, tyto diskuse v elektru jsou o nejnižším levelu plateb, v některých jiných oborech mají k těm částkám přidanou nulu.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jan Hájek +420 737 246 347  jan.hajek@dehn.cz  honza@elektrika.cz
KníŠka 2.0 a SW na ČSN EN 62305-2 ZDARMA!
www.kniska.eu
Pokud váš problém souvisí s mým příjmem, rád ho pomůžu vyřešit!
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #23 kdy: 28.10.2020, 09:58 »

Jesli to Honzo H. nebude tím, že stále více tleskáme lidem kteří umí všechno ojebat, ohýbat zákony, nebo kradou, narozdíl od toho abychom podporovali a tleskali těm, kteří něco opravdu umí a kteří si to zaslouží.  

Je to krásně vidět všude okolo nás, včetně zdejších diskusí. Je jedno že RT instalaci neviděl, hlavně když je revize kladná a levnější. Volíme miliardáře do vlády protože prý už víc nepotřebuje a má nakradeno dost. Ani nebudu komentovat jak to dopadlo.

Podporujme své farmáře, pekaře, řezníky, ale i řemeslníky. To samé platí i o školících firmách, nebo přednášejících . Peníze se musí točit a všichni potřebují jíst.  Neříkám že máte podporovat každého bezhlavě, ale pomozme přežít těm dobrým, které chceme poslouchat i po skončení tohoto blázince. Na druhou stranu pak musím i já cítit, že jsem peníze jen tak nedaroval, ale investoval do svého vzdělání, zlepšení a podobně. Je to o té rovnováze o které jsem už psal.

K tomu co píšeš o levelu v platbách asi nemám co dodat.  Mrknutí

Občas to vidím ale také obráceně! Na placená školení v elektrotechnic e chodím pravidelně a třeby Vy pane Hájku poskytujete víc na bezplatných byť firemních  seminářích, než některá komerčně pořádané školení.

Ale to jsou také placená školení. Jen je platí někdo za vás  Mrknutí  
Jinak souhlasím. Po shlédnutí  přednášky Honzy Hájka, v nás nezůstává pocit ztraceného času, ale přesně opačný  podivej
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.048 sekund, 23 dotazů.