Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Firemní podpora
| | |-+  TECO - Foxtrot chytré instalace. ODBORNÍCI radí spotřebitelům!
| | | |-+  Technická podpora výrobce TECO Kolín radí odborníkům
| | | | |-+  Který sw SCADA doporučujete ve spojitosti s Foxtrot CP 1006?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Který sw SCADA doporučujete ve spojitosti s Foxtrot CP 1006?  (Přečteno 3877 krát)
JanKaras
« kdy: 06.07.2020, 22:18 »



Mám PLC Foxtrot CP-1006, bude zde použito cca 250 datových bodů.
Tyto body budu potřeba vizualizovat a hlavně archivovat data a zobrazovat grafy.

Který vizualizační SCADA SW doporučujete?
ControlWeb, Promotic, Reliance?
Mám zkušenosti pouze ControlWeb, ale to je už dávno, co se týče Foxtrot, dělal jsem pouze obrazovky na webovém serveru, do žádně SCADA SW jsem ještě nepřipojoval.
Takže neznám výhody/nevýhody, drivery, cena atd.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Luboš Urban
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 16.07.2020, 08:33 »

Nejblíž k Tecomatům má samozřejmě Reliance. Drivery pro Tecomat má přímo v jádru, nemusí se nic dokupovat. U ostatních zmíněných SCADA SW jsou drivery zvlášť, ale existují přímo nativní drivery výhradně pro systémy Teco, nemusí se jít třeba přes obecné protokoly jako je  Modbus. Cenově se musíte doptat u výrobců.
A zmíněné požadavky splní všechny jednoduše, to jsou základní funkce.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.046 sekund, 24 dotazů.