Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -T- Testovací diskuse
| | |-+  Testovací zóna pro test, jak bude příspěvek vypadat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Testovací zóna pro test, jak bude příspěvek vypadat  (Přečteno 298965 krát)
Milan Karvánek
ČESKÝ ELEKTRIKÁŘ
*
Offline Offline


RT E2A


WWW
« kdy: 10.02.2007, 11:25 »

toto je černá ; toto je červená ; toto je žlutá ; toto je růžová ; toto je zelená ; toto je oranžová ; toto je fialová ; toto je modrá ; toto je béžová ; toto je hnědá ; toto je šedomodrá ; toto je námořnímodrá ; toto je kaštanová ; toto je citronová zeleň

toto je svíticí ; toto je stínované ; toto je přeškrtnuté

   ***************** velice zajímavá diskuse, když jsem se jednou ráno vyspal, napadlo mě, že se taky na něco zeptám, mám doma proudový chránič a nevím jak vlastně funguje. Pokud by mi to mohl někdo zodpovědět tak budu moc rád.

    ***************** velice zajímavá diskuse, když jsem se jednou ráno vyspal, napadlo mě, že se taky na něco zeptám, mám doma proudový chránič a nevím jak vlastně funguje. Pokud by mi to mohl někdo zodpovědět tak budu moc rád.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #1 kdy: 02.07.2008, 16:53 »

Tato část diskuzí není určená pro nic jiného, než testování jak bude vypadat váš příspěvek. Nikoliv tedy pro elektrotechnic ké dotazy. S administrátory se nekomunikuje přes diskuze. Pro dotazy používejte výhradně některý z telefonních kontaktů na redakci.

Tato část diskusí je určena pro otestování. Příspěvky budou automaticky mazány pravidelním skriptem.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Radim Novotny
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 07.01.2018, 19:40 »

Problém s rozsypanou diakritikou by měl být vyřešen. Zřejmě to blbnulo jen při použití nenápadného tlačítka na konci textu příspěvku a fungovalo to správně při použití tlačítka Upravit.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Správa portálu Elektrika.cz
M.V.
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 28.08.2023, 21:08 »

,  
test s obrázkem


* monoskop-235814.jpg (66.44 KB, 850x531 - prohlédnuto 91 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Yossarian
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 08.09.2023, 21:19 »

test vnořeni videa z youtube

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Marketing ti kreslí svou mapu ke štěstí na celý život, ale co když chceš jít vlastní cestou?
Petr Škach
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 01.10.2023, 09:44 »

Malá ...

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.037 sekund, 22 dotazů.